FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Resory do samochodów dostawczych i ciężarowych- RESORREX SHOP & SERVICE

telefon:
22 721 13 75
22 722 49 97
e-mail:
zakupy@resorrex.com.pl
biuro@resorrex.com.pl

Odsłon: 8927

O firmie

Firma Resorrex Shop & Service jest generalnym przedstawicielem w Polsce firmy WEWELER jednego z największych wytwórców resorów w Europie Posiadamy wyłączność z firmy Driverite z grupy Firestone na dystrybucję certyfikowanych zawieszeń pneumatycznych do wszystkich samochodów o DMC 3,5T i terenowych Z racji bardzo dużej dostępności resorów i piór resorowych do samochodów ciężarowych, dostawczych, naczep i przyczep obsługujemy największe krajowe hurtownie motoryzacyjne w kraju. Jako jedyni w Polsce realizujemy nietypowe zamówienia resorów. 

Własny, rozległy magazyn części zamiennych obejmujący resory, pióra resorowe, sworznie, strzemiona, poduszki powietrzne i inne elementy zawieszenia pozwala nam wykonać naprawę w możliwie najszybszym czasie.

Dysponujemy własną halą naprawczą – z czterema stanowiskami, przelotową, umożliwiającą swobodny wjazd i wyjazd oraz plac parkingowy. Obiekt jest monitorowany 24h/dobę.
Do dyspozycji kierowców oczekujących na naprawę udostępniamy poczekalnię (telewizor, kawa, kanapa wypoczynkowa, prasa motoryzacyjna) Posiadamy kompletne ubezpieczenie firmy, w tym ubezpieczenie OC związane z prowadzoną działalnością handlowa i serwisową.

Serwisujemy samochody: MERCEDES, VOLVO, SCANIA, DAF, RVI, MAN, IVECO oraz naczepy na osiach BPW, SAF, KASSBOHRER, TRAILOR, ROR, GIGANT, WEWELER i inne Ze względu na wysoką specjalizację, naprawiamy co najmniej cztery jednostki dziennie. Solidność świadczonych usług naprawczych, niskie ceny, własny magazyn, bardzo duża dostępność certyfikowanego asortymentu, profesjonalność załogi to nasze atuty.

Zapraszam do współpracy.  

 

Czytaj także:

  1. Zawieszenia pneumatyczne do samochodów dostawczych - samodzielny montaż

  2. Resory i pióra resorowe do samochodów ciężarowych, dostawczych, naczep, przyczep

  3. Systemy pneumatyczne do samochodów dostawczych, mazowieckie

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.