Smart Group pl sp. z o.o. - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Smart Group pl sp. z o.o.

telefon:
+48 517 738 247
e-mail:
wladyslaw@smtgroup.pl

Odsłon: 300

O firmie

Dostarczamy mięso z Polski i Unii Europejskiej do klientów na całym świecie.

Sprawdzony towar z certyfikatami jakości i bezpieczeństwa. Zapytaj o ofertę!

Jako Smart Group pl sp. z o.o. od 2015 roku eksportujemy mięso mrożone: drób, wołowinę i wieprzowinę. Dostarczamy towar zakładom mięsnym, hurtowniom oraz importerom z całego świata.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu mięso z Polski i innych państw Europy (m.in. Hiszpanii, Niemiec, Francji, Danii i Włoch) trafia do klientów z całej Unii Europejskiej, Gruzji, Armenii, krajów bałkańskich, Ukrainy, Mołdawii, Rosji i Azji Centralnej. Mamy również uprawnienia do eksportowania mięsa do Hong Kongu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, krajów Azji, Afryki i Karaibów. W ten sposób wspieramy polską gospodarkę i tworzymy nowe rynki zbytu dla najlepszych polskich produktów.

Współpracując z nami zyskujesz pewność, że zamówienie dotrze na czas.

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę!
+48 22 6022227
office@smtgroup.pl

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.