FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Nowe podejście do obszarów wiejskich

W Polsce coraz częściej obserwowane jest zjawisko wyprowadzania się z miast ludzi, którzy uzyskują dobry status materialny. Chcą oni mieszkać na terenach wiejskich. Dlatego coraz bardziej potrzebne są tam inwestycje infrastrukturalne.

– Żłobki czy przedszkola są na wsi bardzo potrzebne. Zapotrzebowanie na takie inwestycje wynika ze zmieniającego się modelu rodziny – powiedział dziś minister Jan Krzysztof Ardanowski.

Podczas wizyty w Odolionie k. Aleksandrowa Kujawskiego minister Ardanowski uczestniczył m.in. w otwarciu samorządowego, wiejskiego żłobka "Bursztynek". Placówka ta powstała dzięki wsparciu ze środków z programu "Maluch Plus".

Minister podkreślił, że powstawanie na wsi tego typu inwestycji to element nowego podejścia do obszarów wiejskich.

– W  rozwoju wsi potrzebne są inwestycje w infrastrukturę zarówno twardą, jak i społeczną – zaznaczył minister.

Przypomniał, że zrównoważony rozwój terytorialny obszarów wiejskich i promowanie rozwoju gospodarczego na obszarach wiejskich to także cele Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Źródło: MRiRW

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.