Dystrybucja mięsa, kupno sprzedaż serwis - FUH BELAVIC - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Dystrybucja mięsa, kupno sprzedaż serwis - FUH BELAVIC

telefon:
691 161 651
e-mail:
beataniemier@belavic.com
www:

Odsłon: 732

O firmie

Firma Usługowo Handlowa BELAVIC mieści się w Plewiskach k. Poznania.

Zajmuje się kupnem i sprzedażą mięsa,

współpracując bezpośrednio z producentami, jak również z pośrednikami B2B.

Świadczy też usługi serwisowe w zakresie doradztwa technologicznego i technicznego (wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w produkcji 30 lat)

dla produktów spożywczych oraz produktów "pet" do produkcji karmy dla zwierząt.

Działalność firmy to także pośrednictwo jako agent - sprzedaż i kupno płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców i półproduktów, wyłączając produkty akcyzowe.

Prowadzona działalność to głównie UE : Polska, Hiszpania, Niemcy, Niderlandy, Dania, kraje skandynawskie i nadbałtyckie a także kraje azjatyckie.

Firma ma możliwość organizacji transportu w strukturach UE i poza nią

oraz serwis logistyczny, współpracując bezpośrednio z przewoźnikami oraz spedytorami czy giełdami transportowymi.

Dostawy są zazwyczaj pod zamówienia lub zainteresowanie klientów pełno samochodowe lub pełno kontenerowe - 22-27t

oraz dostawy drobnicowe - po kilka palet 1-5t !!!

Firma współpracuje z producentami, magazynami i spedytorami oraz odbiorcami, którzy mają uprawnienia do działalności w strukturach min.UE,

którzy posiadają certyfikaty zarządzania jakością i bezpieczeństwem produktu jak: BRC, IFS, QS.

 

Zapraszamy klientów, którzy są zainteresowani długoterminową współpracą i produktem o powtarzalnej jakości,

w odniesieniu do kompleksowego serwisu dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.