Mięso wieprzowe - rozbiór mazowieckie, Zakłady Mięsne Jadów - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Mięso wieprzowe - rozbiór mazowieckie, Zakłady Mięsne Jadów

telefon:
502 922 529
e-mail:
anna.m@zmjadow.com.pl
www:

Odsłon: 1827

O firmie

Zakłady Mięsne „Jadów” powstały w 1995 roku.

Od tego czasu z małej firmy położonej na Mazowszu

w okolicach Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego w gminie Jadów, powiat wołomiński

powstał prężnie rozwijający się zakład.

 Zajmujemy się:

* rozbiorem mięsa wieprzowego

* produkcją wędlin z mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego.

W  naszej ofercie handlowej znajduje się równięż mięso wołowe, drobiowe oraz asortyment dla rynku HoReCa.

Surowiec pozyskujemy z najbliższych okolic, a rozbiór prowadzimy na miejscu. Dzięki takiemu postępowaniu oferowane przez nas mięso wieprzowe jest świeże, ma właściwy wygląd i jest dobrze oceniane przez klientów. Warto podkreślić, że do sprzedaży i produkcji wykorzystujemy tylko POLSKIE MIĘSO.

Firma nieustannie się rozwija, nastapiła zmiana wizerunku, pojawiło sie nowe logo

Dynamiczny rozwój zawdzięczamy pracy wykwalifikowanych fachowców, nowoczesnym maszynom i technologii oraz najwyższej jakości produkowanych wyrobów, o czym zaświadczyć mogą liczne wyróżnienia i medale.

W dzisiejszych czasach ważnym elementem rozwoju każdej firmy jest podążanie za wymogami Unii Europejskiej – dlatego w naszym zakładzie przestrzegane są wysokie reżimy sanitarne, techniczne, technologiczne. Wdrożyliśmy System Kontroli Jakości HACCP, który czuwa nad każdym etapem procesu produkcyjnego, a nasi klienci otrzymują żywność o wysokiej jakości zdrowotnej.

Produkowane wyroby to tradycyjne polskie wędliny i o charakterystycznym wyglądzie oraz smaku, wytwarzane w oparciu o sprawdzone receptury cieszące się uznaniem konsumenta. Produkujemy pełen zestaw asortymentów, począwszy od wędzonek, kiełbas cienkich i grubych, wyrobów podrobowych, garmażeryjnych aż po wyroby blokowe, homogenizowane i wędliny drobiowe.

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.