FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Przenośniki taśmowe producent - AUTOMATECH

telefon:
601 987 968
56 494 24 10
e-mail:
krolikowski@automa-tech.pl

Odsłon: 12555

Technologia płynnego wędzenia

Od wielu lat na rynek polski powoli i systematycznie powraca znana już technologia płynnego wędzenia. Ten polski wynalazek po latach zapomnienia wraca do łask technologów w wielu zakładach przemysłowych. Pozwala on zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy, a także uzyskać dużą powtarzalność produktu finalnego. Można go stosować do wyrobów surowych, parzonych, ryb, serów, pieczywa i wielu podobnych. Firma nasza już od wielu lat zaangażowana jest w proces wdrażania technologii płynnego wędzenia. Od lat współpracujemy z czołowymi producentami dymów i mieszanin koloryzujących.

Posiadamy własną technologię na dostarczenie i rozprowadzenie preparatu dymowego w komorze wędzarniczo-parzelnej. Pozwala ona na osiągnięcie wyników dotychczas niedostępnych dla innych producentów urządzeń. Stosując naszą metodę atomizacji w istniejących komorach, jesteśmy w stanie zaoszczędzić od 0,5 do 2,5 % na ubytku wsadu liczonym na ciepłym produkcie, w stosunku do tradycyjnego wędzenia.

Dodatkowym atutem dostosowania tej metody jest pozbycie się w cyklu produkcyjnym dymów, smół, popiołów i uciążliwego mycia komór wędzarniczych. Urządzenia i system podawania płynnego dymu proponowanego przez nas są kompaktowe i zwarte w swej budowie i wprowadzają minimalne zmiany w konstrukcji komory. Zapraszamy do zapoznania się z naszą technologią płynnego wędzenia.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.