Ritual - ubojnia drobiu koszernego i halal - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Ritual - ubojnia drobiu koszernego i halal

telefon:
883 337 757
e-mail:
bomadex.biuro@gmail.com

Odsłon: 229

O firmie

Firma Bomadex zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie uboju rytualnego drobiu.

Siedziba firmy znajduje się w Bytomiu w województwie śląskim.

FOT. BOMADEX

Posiada w pełni wyposażoną ubojnię do produkcji rytualnej i skubania pierza tylko z użyciem zimnej wody.

Tuszka kurczaka jest schładzana powietrzem lub wodą w zależności od zamówienia klienta,
a produkt końcowy można dowolnie zapakować i zamrozić szokowo. 
 
Mięso z zakładu otrzymuje indywidualne oznaczenie w postaci certyfikatu koszerności lub halal nadawanego przez grupy religijne.
 
Posiada również własną flotę pojazdów, dzięki czemu jest w stanie dostarczyć towar bezpośrednio do klienta - szybko i bezpiecznie. 
 
Przestrzegane sa wszystkie normy jakościowe a zakład Ritual pozostaje pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej.
 
W asortymencie znajdują się najwyższej jakości produkty mięsne pozyskiwane zgodnie z restrykcyjnymi przepisami religijnymi.

FOT.BOMADEX

 Firma posiada również własne fermy oraz zajmuję się hodowlą i sprzedażą kurcząt rzeźnych.

Oferuje drób żywy najwyższej jakości w dowolnej wadze oraz możliwość żywienia paszami według życzeń klienta. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i stroną internetową.

Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.