FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Rozbiór drobiu - świętokrzyskie - Zakład Rozbioru Drobiu DROGOSZ Sp. z o.o.

telefon:
41 30 30 240
e-mail:
biuro@drogosz.com.pl

Odsłon: 7361

Informacje o firmie

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą firmę, która powstała w 1994 roku w malowniczej miejscowości Oblęgorek koło Kielc (województwo świętokrzyskie).

Dewizą DROGOSZ Sp. z o.o. jest rzetelność, uczciwość i dbałość o doskonałą jakość. Zakład jest w pełni zmodernizowany i dostosowany do światowych standardów, dzięki czemu firma posiada prestiż i stabilną markę.

Produkcje gwarantowanej jakości realizujemy przez:

  • Analizę Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne
  • Dobrą Praktykę Higieniczną
  • Dobrą Praktykę Produkcyjną

Zajmujemy się rozbiorem mięsa drobiowego przeznaczonego do przetwórstwa. W naszej ofercie posiadamy pełen asortyment drobiu świeżego oraz mrożonego. Współpracujemy z zakładami produkcyjnymi branży mięsnej w całym kraju. Dysponujemy własną flotą zaopatrzeniową, która jest zróżnicowana pod względem ładowności oraz wyposażona w chłodnie, przez co jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie.

Nasza rodzina efektywnie gospodarując, konsekwentnie rozwija i modernizuje zakład, dostosowując linie produkcyjne do światowych standardów.

polityka jakości

DROGOSZ Sp. z o.o.

to zakład produkcji wysokiej jakości świeżych i mrożonych elementów drobiowych, wykrawanych wyłącznie ręcznie przez wykwalifikowany zespół pracowników. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom konsumenta w zakładzie opracowano i wdrożono system analizy zagrożeń w krytycznych punktach kontrolnych HACCP, co gwarantuje bezpieczeństwo produktów. Analizujemy zagrożenia mikrobiologiczne, chemiczne i fizyczne. Surowiec do produkcji elementów pochodzi wyłącznie z polskich zakładów o wysokim standardzie.

RYNEK DROBIOWY

Utrzymujemy wysoką pozycję na rynku drobiowych elementów kulinarnych poprzez ręczną produkcję według nowoczesnych technologii. Stale monitorujemy rynek branży mięsnej i dostosowujemy Firmę do zmieniających się warunków, przy równoczesnym spełnianiu obowiązujących wymagań prawnych oraz wymagań Klientów. Nasze produkty eksporujemy do Krajów Unii Europejskiej. Naszymi odbiorcami są głównie partnerzy z Francji, Niemiec, Holandii, Słowacji i Rumunii.

ORGANIZACJA

Odpowiednio przeprowadzony rozbiór tuszek drobiowych, poprzez zachowanie standardów technologicznych, pozwala poprawić uzyski określonych elementów zasadniczych oraz poprawić jakość pozyskiwanych mięs drobnych, a przy tym uzyskać odpowiednią wydajność pracy. Dbamy o jakość i bezpieczeństwo naszych produktów poprzez staranną produkcję i przechowywanie w monitorowanych warunkach HACCP, dobrej praktyki produkcyjnej i higienicznej. Dbamy o indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Klienta. Wdrażamy nowe rozwiązania w procesach produkcji, sprzedaży i obsługi Klientów dla ciągłego doskonalenia jakości.

 

              

Standard

1. Produkcja elementów mięsa świeżego bez jakichkolwiek dodatków chemicznych, konserwujących lub poprawiających jego wygląd.

2. Ciągła analiza systemu HACCP oraz GHP i GMP w celu optymalizacji jakości produktu i maksymalizowania jego bezpieczeństwa zdrowotnego.

3. Optymalizowanie i zabezpieczanie stałej produkcji zakładu w oparciu o zasady fair play w relacjach wewnątrzzakładowych oraz relacjach biznesowych z kontrahentami.

4. Elastyczność w zarządzaniu oraz w produkcji dla ciągłej poprawy pozycji przedsiębiorstwa na rynku.

 

 

Mięso z kurczaka świeże i mrożone

 

Dział handlowy

Wielką przyjemnością dla DROGOSZ Sp. z o.o. jest realizacja zamówień od naszych kontrahentów. Od pierwszego kontaktu staramy się budować solidne podstawy do dalszej współpracy poprzez wyjątkowe, indywidualne podejście do każdego partnera biznesowego. Dzięki temu oraz naszej solidności w produkcji świeżych i mrożonych elementów drobiowych, każdy nasz klient od najmniejszej, jednoosobowej firmy poprzez duże, wielooddziałowe przedsiębiorstwa, może być pewien, że z nami osiągnie sukces.

W firmie DROGOSZ kierujemy się zasadą indywidualnej realizacji zamówień. Zawsze działamy ze świadomością, że oczekuje się od nas przede wszystkim absolutnej niezawodności podczas planowania terminu realizacji zamówień. Opieramy się przy tym na naszym wieloletnim doświadczeniu. Potrzeby klientów liczą się dla nas najbardziej. Jeszcze przed przyjęciem zamówienia prosimy o szczegółową specyfikację elementów drobiowych i dokładne określenie wymagań, co do sposobu ich opakowania. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroką paletę naszych produktów. Pozostajemy przy tym w stałym kontakcie z naszymi dystrybutorami by na bieżąco aktualizować ofertę.

Nasze elementy drobiowe wykrawane są wyłącznie ręcznie z zachowaniem anatomii tuszki kurczaka. Każdy z członków naszej załogi stara się swoim kunsztem potwierdzać renomę firmy DROGOSZ. 

 

Logistyka

Temperatura produktu jak również temperaturą jego otoczenia. Jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o jakości w produkcji i transporcie żywności. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze elementy drobiowe docierały do odbiorców finalnych w najwyższym standardzie. Powierzamy transport naszych produktów tylko niezawodnym firmom transportowym.

 

Najważniejszym zadaniem dla nas, jako producentów żywności jest utrzymanie właściwego łańcucha chłodniczego. Dlatego naszym głównym celem jest podjęcie wszelkich działań, które mają zapewnić ciągłość zachowania prawidłowej temperatury od chwili wytworzenia, schłodzenia produktu, aż do momentu jego finalnego zużycia. Zgodnie z procedurami HACCP produkty żywnościowe są przechowywane i transportowane w warunkach gwarantujących zachowanie odpowiedniej temperatury. Ma to zapewnić nie tylko bezpieczeństwo bakteriologiczne produktu, ale również zapobiegać zmianom smakowo-zapachowym i konsystencji produktu. Niezwykle ważną rolę w utrzymaniu wysokiego standardu pełni ą spedytorzy produktów, posiadający specjalistyczne środki transportu. Aby zapewnić właściwą jakość zdrowotną, nasze mrożonki są przechowywane i transportowane w temperaturze poniżej -18 °C.

 

Utrzymanie wymaganej temperatury powoduje konserwowanie produktu, decyduje o jego smaku i wyglądzie. Produkcja elementów drobiowych podlega bardzo ścisłym regulacjom prawnym związanym z bezpieczeństwem produkcji żywności, ochroną środowiska i bezpieczeństwem pracy. Dodatkowo dbałość o ograniczanie zużycia energii przez zakład DROGOSZ, wpływa na naszą konkurencyjność na globalnym rynku, ale również jest nieodzownym elementem naszego wizerunku.

Każdy z naszych partnerów handlowych ma swoje priorytety pod wzgledem wymagań co do opakowań, sposobu paletyzacji, czy też oznakowania towaru.

Gwarantujemy:

  • mechaniczny i ręczny załadunek,
  • ponowną kontrolę jakości produktów przy załadunku,
  • oznakowywanie,
  • zabezpieczenie i przygotowanie do przewozu.
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.