Ubój bydła, trzody, skup sprzedaż transport, łódzkie - Euromeat A.Wiśniewski - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Ubój bydła, trzody, skup sprzedaż transport, łódzkie - Euromeat A.Wiśniewski

telefon:
661 117 670
534 446 168
e-mail:
ubojniaeuromeat@gmail.com
www:

Odsłon: 188

O firmie

UBOJNIA EUROMEAT A. WIŚNIEWSKI

Zlokalizowana jest w niewielkiej miejscowości o nazwie Waliszewice, gmina Goszczanów w województwie łódzkim. Naszym celem na najbliższy czas jest nie tylko wzrost ale i rozwój marki EUROMEAT. Pracujemy nad procesem realizacji zamówień, który dostosujemy do naszych odbiorców, jakości i stałej, uczciwej relacji z naszymi dostawcami.

UBÓJ BYDŁA

W naszym zakładzie specjalizujemy się w skupie żywca, głownie bydła. Skupujemy byki, krowy i jałówki. Zapewniamy odbiór i transport do miejsca docelowego. Prowadzimy także uboje usługowe dla innych zakładów, również dla klientów detalicznych.

UBÓJ TRZODY

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży półtusz wieprzowych. Potencjał zakładu to ubój 390 świń. Mięso pozyskujemy z polskich gospodarstw. Wykorzystujemy też w pełni potencjał okolicy.

HACCP

Żywiec, z którego produkowane jest mięso pochodzi z krajowej produkcji od polskich rolników i grup producenckich. Wprowadzony system HACCP, analiza zagrożeń i krytycznych punktów kontroli oraz stały nadzór lekarza weterynarii, daje pewność że mięso z Ubojni Euromeat to produkt najwyższej jakości.

 

TRANSPORT

Przez lata pracy w branży doskonale zorientowaliśmy się, że nie wszyscy nasi klienci i dostawcy dysponują transportem, aby odebrać produkt lub dowieźć żywiec, który naszej ubojni ma zostać dostarczony. Właśnie z tego względu elastycznie podchodzimy do kwestii transportu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Chcesz wiedzieć, co jesteśmy Ci w stanie zaoferować w zakresie transportu? Najlepiej zrobisz, gdy skontaktujesz się nami – po ustaleniu szczegółów będziemy w stanie przygotować Ci atrakcyjną ofertę.

HALAL

Jesteśmy w trakcie audytowania oraz czekamy na przyznanie naszej firmie europejskiego certyfikatu HALAL. Certyfikat Halal potwierdza zgodność z wymaganiami dotyczącymi produkcji, pakowania i przechowywania produktów w kulturze muzułmańskiej, stanowiąc gwarancję, że produkty są wytwarzane zgodnie z normami prawa islamskiego.

 

WŁAŚCICIEL UBOJNI

Adam WIŚNIEWSKI

Skup żywca | Transport | Rozliczenia

a.wiśniewski@euromeat.pl 661 117 670

 

KIEROWNIK UBOJNI

Marcin JANKOWSKI

Zamówienia | Wysyłki | HACCP

m.jankowski@euromeat.pl 534 446 168

 

Jesteśmy na facebook’u

https://www.facebook.com/profile.php?i d=100048098952583

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.