Ubojnia drobiu, elementy z kurczaka, podlaskie - Spółdzielnia Producentów Drobiu Eko-gril - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Ubojnia drobiu, elementy z kurczaka, podlaskie - Spółdzielnia Producentów Drobiu Eko-gril

telefon:
695 236 502
e-mail:
handel@ekogril.eu
www:

Odsłon: 921

O firmie

Spółdzielnia Producentów Drobiu "Eko-Gril" powstała w 2002 roku. 

Znajduje się w miejscowości Sokółka w województwie podlaskim.

Działalność zakładu to ubój i rozbiór kurczaka.

W ofercie zakładu znajduje się: tuszka kurczaka oraz elementy z rozbioru kurczaka świeże, głęboko mrożone w blokach oraz mrożone w IQF. 

Dodatkowo firma oferuje produkty CONVENIENCE FOOD:

 - sznycle z fileta panierowane

- kebab pieczony

- polędwiczki panierowane 

 - nuggetsy z kurczaka

 Spółdzielnia prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną w kraju oraz na rynku europejskim m.in. Francja i Litwa.

Firma posiada własny transport.

 Sprzedaż hurtowa jest pod zamówienie, ale oferowane są też produkty, które znajdują się aktualnie na stanie magazynowym.

Produkty zakładu są wytwarzane według określonych norm jakościowych i gwarancją bezpieczeństwa żywności ( certyfikaty: IFS oraz Halal )

Oferujemy produkty najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy !

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.