Ubojnia Trzody Chlewnej łódzkie - MACIEJEK ROMAN - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Ubojnia Trzody Chlewnej łódzkie - MACIEJEK ROMAN
Numer weterynaryjny: PL 10103804

telefon:
609 407 060
44 616 61 91
e-mail:
sadamiak7@wp.pl
maciejek@maciejek.com

Odsłon: 13615

O firmie

 

Ubojnia Trzody Chlewnej, Bydła i Koni - Roman Maciejek powstała w 1996 roku. 

Zlokalizowana jest w Czarnocinie w województwie łódzkim.

 

Początkowo był to rodzinny mały biznes. Obecnie firma rozwija się i zatrudnia 70 pracowników.

Jej działalność obejmuje:

- ubój bydła,

- ubój trzody chlewnej,

- rozbiór półtusz wieprzowych,

- import elementów wieprzowych świeżych i mrożonych.

 

Zdolność ubojowa firmy wynosi 300 sztuk świń oraz 100 sztuk bydła dziennie. W zakładzie odbywa się również rozbiór 500 półtusz wieprzowych i 100 ćwierci wołowych dziennie.

 

Głównym celem firmy jest produkcja wysokiej jakości produktów, dostarczanych zawsze na czas.

W swojej ofercie ubojnia posiada m.in. elementy mięsa wieprzowego – świeże i mrożone oraz świeże elementy mięsa wołowego takie jak:
wołowina bez kości, czy ćwierci wołowe.


 

Produkty mogą być eksportowane na rynki UE, Bośni i Hercegowiny, Ukrainy, Hongkongu i Uzbekistanu.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.