FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Rewolucje w 6 smakach od Skiby, czyli mięsa gotowe do pieczenia w Twoim sklepie.

To, co do tej pory było niemal niemożliwe, staje się faktem. Teraz każdy może być kucharzem i autorem pysznego, zdrowego i pożywnego dania obiadowego dla swojej rodziny, przyjaciół.
Moda na gotowanie przybiera na sile, bo kto nie chciałby dawać bliskim tego, co najlepsze i najsmaczniejsze. Duma i towarzyszące jej emocje są wtedy bezcenne.

Polacy gotują na potęgę !

Według badania przeprowadzonego w 2016 r. na zlecenie Makro Cash and Carry „Polska na talerzu” wynika, że 43% osób w wieku 35-49 lat gotuje dla rodziny, 22% w wieku 19-24 dla siebie, a 14% dla żony, męża, partnerki, partnera.

Z kolei badanie przeprowadzone na zlecenie firmy Beko pokazuje, że około 80% Polaków przygotowuje posiłki w swojej kuchni co najmniej 5 razy w tygodniu. Okazuje się także, że są oni pasjonatami kuchennych zmagań. 76% respondentów deklaruje, że uwielbia lub lubi gotować, a 13% ankietowanych ocenia przyrządzanie posiłków jako swoje hobby. Większość Polaków 58% poświęca na gotowanie od 45 minut do 1,5 godziny dziennie. Polacy najczęściej lubią jeść domowe posiłki.

Jednym z najpopularniejszych składników dań obiadowych jest mięso, którego spożycie deklaruje ponad 90% Polaków. Dlatego więc niemal idealne do samodzielnego przygotowania nadają się produkty z nowej linii firmy SKIBA „Gotowe do pieczenia”. Obecnie dostępnych jest 6 smaków, przygotowanych we współpracy ze znamienitym lokalnym kucharzem, który jest właścicielem kilku restauracji.

Wysokiej jakości polskie mięso, układane jest na tackach aluminiowych i szczelnie zamykane folią. Warto podkreślić estetyczne i przykuwające uwagę opakowanie oraz wygodę produktu, gdyż wystarczy tylko całość włożyć do piekarnika, ustawić czas pieczenia oraz temperaturę i mamy upieczone, pyszne danie. Co ważne, produkty są bez konserwantów. Termin przydatności ... Waga opakowania ...

Dzisiaj i w przyszłości trudno jest wyobrazić sobie, dobry sklep mięsny, bez gotowych mięs do pieczenia od SKIBY.

W sprzedaży są dostępne:

  

Karkówka wieprzowa z tartym chrzanem i szczypiorem z dodatkiem polskiego cydru 

        

Karkówka wieprzowa piernikowa

          

Karkówka wieprzowa w musztardzie francuskiej

Karkówka wieprzowa w miodzie z płatkami chilli i imbirem

Karkówka wieprzowa w cydrze z jabłkiem i przyprawami korzennymi

Karkówka wieprzowa z suszonymi pomidorami, oliwkami i rozmarynem

 

Dokładne informacje o produktach pod numerem

telefonu: 52 39 65 600, 52 39 65 605
 
e-mail: marketing@zmskiba.pl, skiba@zmskiba.pl
 
 
 
 
Więcej informacji o produktach Skiba klikając tutaj.
 

Autor: Materiał promocyjny firmy ZM SKIBA

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.