Rekomendacje w sklepie mięsnym - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Rekomendacje w sklepie mięsnym

Bardzo duża część konsumentów woli rekomendacje od swoich przyjaciół i rodziny.  Na tym właśnie polega istota programów poleceń: dzięki nim Twoi klienci stają się Państwa najlepszymi ambasadorami, co sprzyja  poszukiwanią klientów!

Idealne działanie marketingowe dla lokalnych firm

Powszechnie wiadomo, że rodzina i przyjaciele są najbardziej wiarygodnym źródłem porad na temat produktu lub usługi. Dlatego właśnie programy poleceń są tak skuteczne, nagradzając klienta, który zachęcił czy polecił kolejnego. Polecenia pomagają również w generowaniu przekazu ustnego na temat sklepu mięsnego.

Warto się reklamować w odpowiedni sposób - może sponspring? 

Programy polecające są żadko stosowane w branży mięsnej, a szkoda. Sponsoring jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm, ponieważ pozwala na aktywne poszukiwanie nowych klientów bez konieczności wydawania dużych pieniędzy.

Zaoferuj coś specjalnego w zamian za sponsoring.

Istnieje wiele sposobów na nagradzanie klientów, którzy polecają swoich przyjaciół lub członków rodziny. Zadbaj o to, aby nagroda była realną korzyścią dla polecającego, w sytuacji win-win: może to być kupon rabatowy na przyszłe zakupy, kupon na cały asortyment lub na kategorię produktów, darmowe produkty lub degustację.

Aby uczynić sponsoring jeszcze bardziej atrakcyjnym, można również nagrodzić osobę sponsorowaną, ale generalnie ważniejsze będzie wynagrodzenie sponsora: w końcu to on wykonuje dla Państwa promocję. 

Dobrze zaplanuj swój program sponsoringowy

W fazie przedsponsoringowej należy zacząć od zdefiniowania wymiernych celów tak jak w przypadku każdego działania marketingowego. Skalibruj nagrody i czas trwania oferty, a także umieść te informacje prawne w regulaminie programu poleceń, który powinien być udostępniony klientom na życzenie. Po zakończeniu programu sponsoringu warto przeanalizować wyniki, aby sprawdzić, czy cele zostały osiągnięte i zidentyfikować ewentualne niepowodzenia.

Uważajcie na sukces oferty

Aby Państwa  program poleceń odniósł sukces, należy rozważyć wszystkie możliwości, w tym możliwość osiągnięcia bardzo dużej liczby poleceń. Czy był zbyt hojny z nagrodami? Czy zaangażowanych zostało wystarczająco dużo zapasów lub pracowników, aby obsłużyć nagrody i napływ klientów? Czy duża liczba kuponów lub darmowych usług nie wpłynie na obroty?

Można temu zaradzić, ograniczając ofertę do jednego poleconego na sponsora i ograniczając jej efekt w czasie. W ten sposób program sponsoringu może być ograniczony do kilku dni lub tygodni, w okolicach uruchomienia usługi lub specjalnego wydarzenia (Grillowanie, Boże Narodzenie, itp.).”


Autor: Materiał promocyjny FirmyMiesne.pl, zdj. pixabay.com

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.