Oświetlenie sklepów mięsnych- BAERO POLSKA Sp. z o.o. - Informacje o firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Oświetlenie sklepów mięsnych- BAERO POLSKA Sp. z o.o.

telefon:
668 863 568
e-mail:
katarzyna.czapla@baero.com

Odsłon: 22965

Informacje o firmie

 

ŚWIEŻE ŚWIATŁO DLA ŚWIEŻYCH PRODUKTÓW

Jakość życia i nasze potrzeby zmieniają się nieustannie – świeże, zdrowe, przyjazne dla środowiska oraz energooszczędne – to wymagania jakie stawiamy naszym produktom.

Firma BARO stale rozwija technologie oświetlenia i nowe metody wspomagającej sprzedaż prezentacji towarów. My dla naszych kontrahentów, a nasi kontrahenci dla swoich klientów.

W ostatnich latach obesrwowaliśmy ogromne zmiany zachodzące w branży oświetleniowej związane głównie z rozwojem technologii LED. Bez wątpienia led będzie wiodącym źródłem światła, pozwalającym nam stworzyć wyjątkowe kompozycje świetlne, szczególnie w sektorze retail. Baro zawsze starało się wprowadzać innowacje w zakresie nowoczesnych koncepcji oświetleniowych, więc w ciągu ostatniego roku wprowadziliśmy i udoskonaliliśmy całą gamę produktów w technologii LED, zarówno dla oświetlenia świeżej żywności jak i działów non-food.

Rozwój samych chipów ledowych to jedno, ale jest jeszcze jedna bardzo ważna sfera która zawsze była mocną strona BARO. To technologia reflektorów. Tylko połączenie modułu LED o odpowiedniej barwie i mocy z odpowiednim sposobem odbijania światła sprawia, że nasze oprawy są wydajniejsze, można ich zastosować mniej a uzyskać znacznie lepsze oświetlenie towaru. Mowa tu o znanych naszym klientom reflektorach owalnych (dającym możliwość doświetlenia np. lady mięsnej przy utrzymaniu odstępu 1,5m między oprawami) oraz reflektorach batwing (które doświetlają 2 strony alejki handlowej a odstęp miedzy oprawami to 2,0 – 3,0 cm).

LED pozwala na bardzo dokładne dopasowanie oświetlenia do towaru, który ma być oświetlony. Jeśli do tej pory w technologii tradycyjnej (soda lub metalohalogen) mówiliśmy o optymalizacji kolorów – za pomocą filtrów i różnokolorowych reflektorów - teraz  LED oferuje nam o wiele większe możliwości. Dodatkową plusem jest duży potencjał opraw led w połączeniu z rozwiązaniami IT, czyli stworzenie „inteligentnych” systemów oświetleniowych (dali, współpraca z czujnikami ruchu, timery itp).

   

Aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów przygotowaliśmy oprócz barw standardowych, specjalne moduły LED dla mięsa i wędlin (2 wersje do wyboru w zależności od preferencji klienta), moduł do oświetlania świeżych ryb i owoców morza, kilka modułów do pieczywa i wyrobów cukiernichych oraz owoców warzyw, jak również specjalny nowy moduł dla sektora non-food, szczególnie branży odzieżowej, gdzie prawidłowe oddawanie barw jest kluczowe dla klientów.

Staramy się zawsze doradzać naszym klientom, prowadzimy szkolenia, prezentacje technik oświetleniowych zarówno w firmie w Niemczech jak i w istniejących sklepach w Polsce. Współpracujemy z firmami wyspecjalizowanymi w dziedzinie kompleksowego wyposażenia sklepów, dzięki czemu możemy koordynować powstanie lub remodeling waszego sklepu od A-Z.

 

Wszyscy wiemy, że światło sprzedaje. 
Ale najlepiej sprzedaje PROFESJONALNE światło.

Na naszej stronie internetowej www.baero.pl znajduje się wiele zdjęć z różnych realizacji firmy w sektorze spożywczym.

 

Czytaj także:

Higiena powierza w sklepach mięsnych i zakładach mięsnych

 

Oświetlenie lady mięsnej w sklepie spożywczym – koncepcje BÄRO

 

Oświetlenie, które wspomaga sprzedaż w sklepie mięsnym

 

 

 

 

Oprawy LED sufitowe - firma BÄRO

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto stosować oświetlenie specjalistyczne? – Katarzyna Czapla z firmy BARO

 

 

 

 

Centrala firmy:

BÄRO GmbH & Co. KG

Wolfstall 54-56
42799 Leichlingen
Germany

www.baero.com

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.