FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Higiena powierza w sklepach mięsnych i zakładach mięsnych

 

MOBILNY LUB ZAMONTOWANY NA STAŁE

 

AirCom jest dostępny w wersji mobilnej lub jako stały pojedynczy element - idealnie nadaje się do stosowania w małych pomieszczeniach z cyrkulacją osób. AirCom jest dodatkowo wyposażony w filtr TIOX (Fotokatalizator TiO2) dla redukcji zapachu. Jednocześnie wypływające powietrze jest wzbogacone tlenem.

 

MODERNIZACJA LUB NOWA INSTALACJA.

 

Warianty AirStream można zintegrować w istniejący lub nowy system wentylacji. Alternatywnie,

moduł samodzielnej klimatyzacji AirStream C  może być używany do skutecznej dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach bez systemu wentylacji.

 

PRZYKŁAD REFERENCYJNY DZIAŁAŃ ZAPOBIEGAWCZYCH.

 

Oczyszczalnia ścieków Bülk w Schleswig-Holstein oczyszcza ścieki około 310 000 mieszkańców i 65 000 przedsiębiorstw handlowych na terenie Kiel stolicy regionu  i 21 sąsiednich gmin. Powietrze do własnego laboratorium zakładu i kontroli centrum jest zasilane przez system klimatyzacji własną jednostką kogeneracji. Sanitariaty w budynku usługowym oczyszczalni ścieków są również zasilane powietrzem. W obu obszarach moduł AirStream UVC jest zintegrowany z kanałami powietrza nawiewanego systemem klimatyzacji zapewniając  warunki powietrza praktycznie wolne od zarazków. Gwarantuje to niezanieczyszczone laboratorium oraz chroni pracowników. 

W zamkniętej komorze przepływ powietrza jest narażony na promieniowanie UVC  o długości fali 253,7 nm, podczas tego procesu fizycznego zabijane jest do 99% mikroorganizmów.

 

Czyste powietrze, czyste wyniki

 

ZALETY I KORZYŚCI W SKRÓCIE. 

 

Zapobiega do 99% zanieczyszczeń mikrobiologicznych w systemach klimatyzacyjnych

• Zgodność z wymogami higieny VDI 6022

• Ochrona warunków pracy i warunków eksperymentów w laboratoriach

• Zmniejszenie ryzyka zanieczyszczenia w biurze, budynkach administracji i miejscach pracy

• Obniżenie wskaźników zachorowań

• Praktycznie bezobsługowy

 

 

SPECJALISTA HIGIENY POWIETRZA.

 

qJako jeden z wiodących europejskich producentów od ponad 25 lat BÄRO  zapewnia kompleksowe 

rozwiązania do dezynfekcji powietrza i powierzchni z wydajnymi systemami UV-C do różnego rodzaju

obszarów i branż przemysłowych.

Od indywidualnego doradztwa, planowanie projektu, do montażu i serwisu, nasi eksperci oferują wszystko do  wdrażania wydajnej higieny powietrza

 

Nowe rozwiązania dla ludzi i środowiska

 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy BARO

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.