Higiena powierza w sklepach mięsnych i zakładach mięsnych - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Higiena powierza w sklepach mięsnych i zakładach mięsnych

 

MOBILNY LUB ZAMONTOWANY NA STAŁE

Higiena powietrza w sklepach mięsnych i zakładach jest obecnie tematem numer jeden. W sytuacji pandemii zapewnienie właściwych warunków higienicznych, czyli oczyszczanie powietrza, dezynfekcja dłoni mają znaczenie dla właściwego prowadzenia działalności. Zmniejsza to ryzyko zachorowania personelu sklepów mięsnych jak również klientów realizujących zakupy.

AirCom jest dostępny w wersji mobilnej lub jako stały pojedynczy element - idealnie nadaje się do stosowania w małych pomieszczeniach z cyrkulacją osób. AirCom jest dodatkowo wyposażony w filtr TIOX (Fotokatalizator TiO2) dla redukcji zapachu. Jednocześnie wypływające powietrze jest wzbogacone tlenem.

 

MODERNIZACJA LUB NOWA INSTALACJA.

Warianty AirStream można zintegrować w istniejący lub nowy system wentylacji. Alternatywnie, moduł samodzielnej klimatyzacji AirStream C może być używany do skutecznej dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach bez systemu wentylacji.

 

PRZYKŁAD REFERENCYJNY DZIAŁAŃ ZAPOBIEGAWCZYCH.

Oczyszczalnia ścieków Bülk w Schleswig-Holstein oczyszcza ścieki około 310 000 mieszkańców i 65 000 przedsiębiorstw handlowych na terenie Kiel stolicy regionu  i 21 sąsiednich gmin. Powietrze do własnego laboratorium zakładu i kontroli centrum jest zasilane przez system klimatyzacji własną jednostką kogeneracji. Sanitariaty w budynku usługowym oczyszczalni ścieków są również zasilane powietrzem. W obu obszarach moduł AirStream UVC jest zintegrowany z kanałami powietrza nawiewanego systemem klimatyzacji zapewniając warunki powietrza praktycznie wolne od zarazków. Gwarantuje to niezanieczyszczone laboratorium oraz chroni pracowników. 

W zamkniętej komorze przepływ powietrza jest narażony na promieniowanie UVC  o długości fali 253,7 nm, podczas tego procesu fizycznego zabijane jest do 99% mikroorganizmów.

 

Czyste powietrze, czyste wyniki

 

ZALETY I KORZYŚCI W SKRÓCIE. 

Zapobiega do 99% zanieczyszczeń mikrobiologicznych w systemach klimatyzacyjnych

• Zgodność z wymogami higieny VDI 6022

• Ochrona warunków pracy i warunków eksperymentów w laboratoriach

• Zmniejszenie ryzyka zanieczyszczenia w biurze, budynkach administracji i miejscach pracy

• Obniżenie wskaźników zachorowań

• Praktycznie bezobsługowy

 

 

SPECJALISTA HIGIENY POWIETRZA.

Jako jeden z wiodących europejskich producentów od ponad 25 lat BÄRO  zapewnia kompleksowe 

rozwiązania do dezynfekcji powietrza i powierzchni z wydajnymi systemami UV-C do różnego rodzaju

obszarów i branż przemysłowych. Od indywidualnego doradztwa, planowanie projektu, do montażu

serwisu, nasi eksperci oferują wszystko do  wdrażania wydajnej higieny powietrza

 

Nowe rozwiązania dla ludzi i środowiska

 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy BARO

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.