Producent lad chłodniczych - ES SYSTEM K Sp. z o.o. - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Producent lad chłodniczych - ES SYSTEM K Sp. z o.o.

telefon:
32 644 04 00
e-mail:
info@essystemk.pl

Odsłon: 19413

O firmie

 

Z myślą o kompleksowej ochronie przed zagrożeniami związanymi z koronawirusem, ale także innymi patogenami i szkodliwymi substancjami

firma ES SYSTEM K opracowała ofertę Safe Shopping.

Odpowiada ona na podstawowe w obecnej sytuacji potrzeby lokali usługowych, gastronomicznych, obiektów handlowych i użyteczności publicznej.

 

Stabilne dozowniki z linii Safe Hands

to efektowne, trwałe i funkcjonalne urządzenia zapewniające bezdotykową aplikację.

Wydajne oczyszczacze powietrza linii Safe Air

– te atestowane urządzenia zapewniają potwierdzoną badaniami filtrację powietrza o skuteczności 99,998%. 

Wirus przenosi się drogą kropelkową, dlatego częsta wymiana powietrza w pomieszczeniach staje się jedną z metod minimalizowania zagrożenia.

 

          

Oczyszczacz powietrza linii Safe Air 

 

 

Firma ES SYSTEM K powstała w 1995 roku. W tym czasie rozwinęła się pod względem technologicznym, terytorialnym i branżowym.

Początkowo zakład mieszczący się w Wolbromiu wytwarzał tylko oprawy oświetleniowe.

Od kilku lat firma z powodzeniem konkuruje także na rynku chłodnictwa.Dziś w naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości urządzenia chłodnicze o szerokim zastosowaniu: z agregatem wbudowanym z przeznaczeniem

dla małych i średnich sklepów, z zewnętrzną instalacją chłodniczą dla supermarketów, a także urządzenia dla restauracji, cukierni,

coffee-shopów, barów bistro, stacji benzynowych, saloników prasowych i wszelkich innych obiektów handlowych.

 

Urządzenia chłodnicze produkowane przez firmę ES SYSTEM K szybko znalazły uznanie licznych klientów w kraju i zagranicą. W chwili obecnej głównymi rynkami zbytu są rynki: niemiecki, angielski, rumuński, grecki, holenderski, mołdawski, litewski, łotewski, estoński, ukraiński, białoruski i kazachski. Intensywnie rozwija się sprzedaż na rynek: rosyjski, czeski, węgierski, a także współpraca z firmami skandynawskimi. Z odwagą eksplorujemy nasze oferty sprzedażowe także na rynki krajów afrykańskich, azjatyckich i Ameryki Północnej. Aby ułatwić Państwu dostęp do naszych mebli, uruchomiliśmy sieć przedstawicieli regionalnych w całej Polsce i poza granicami kraju.

Projekty realizowane przez firmę ES SYSTEM K świadczą o dużej elastyczności konstruktorów, jesteśmy w stanie wykonać zarówno masowe zamówienia, jak i spełniać indywidualne oczekiwania naszych klientów. Wybór naszych mebli zapewnia nie tylko odpowiednie warunki przechowywania żywności. Nasz personel dba o to, aby funkcjonalność urządzeń szła w parze z nowoczesnym designem. Estetyka ich wykonania podnosi atrakcyjność wnętrz wszelkich obiektów handlowych, stwarzając tym samym przyjemne warunki zakupów i konsumpcji dla Państwa klientów. Tworzymy także projekty wizualizacyjne, co może być pomocne w przestrzennej aranżacji sklepów.

Nie pozostajemy obojętni na sprawy środowiska. Aby spełniać wszelkie europejskie normy ekologiczne, stosujemy w naszym procesie produkcyjnym tylko freony, które nie zawierają szkodliwych związków. Uczestniczymy także w programie, który zajmuje się odzyskiwaniem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dzięki temu każdy klient ma możliwość przy zakupie nowego urządzenia, oddać nam wyeksploatowany sprzęt chłodniczy.

Czytaj także:

 

Drzwi chłodnicze, nowości ES SYSTEM K - sposób na oszczędność ...

 

 

 

 

Safe Air zatrzymuje 99,998% cząsteczek wirusowych!

 

 

 

W Bytomiu w jednym ze sklepów doszło do prawdziwej rewolucji

 

 

Nowoczesna lada przyciąga klientów

 

 

 

 

 

 

 

Kompleksowe wyposażenie sklepu mięsnego

 

 

 

 

 

Nowoczesne urządzenia chłodnicze ES SYSTEM K hitem targów EUROSHOP 2014

 

 

 

 

Lada chłodnicza do wędlin- LCT Tucana

 

 

 

 

 

Ekologiczne i energooszczędne urządzenia chłodnicze - ES System K

 

 

 

 

Firma ES SYSTEM K zaprasza na stoisko w Dusseldorfie na targach EUROSHOP

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.