Kompleksowe wyposażenie sklepu mięsnego - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Kompleksowe wyposażenie sklepu mięsnego

Na tegorocznych Targach Polagra w Poznaniu firma ES SYSTEM K zaprezentowała kompleksowe rozwiązania dla sklepu mięsnego. W obrębie niewielkiego targowego stoiska producentowi urządzeń chłodniczych udało się zgromadzić wszelkie akcesoria niezbędne do wyposażenia takiego obiektu handlowego. Cała aranżacja nawiązywała jednocześnie do najnowszych trendów światowego designu. Zostało to docenione przez Organizatora Targów, który przyznał producentowi nagrodę Acanthus Aureus za „uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej”. Program ten przeznaczony do wyposażenia sklepu
z branży mięsnej nosi chwytliwą nazwę „Sztuka mięsa”.

Nasze nawyki żywieniowe są dowodem na to, że chętnie spożywamy wyroby wędliniarskie
i przywiązujemy dużą wagę do ich jakości. Aby przyciągnąć uwagę klientów, sklepy wędliniarskie stosują dziś szereg różnych zabiegów. Pewne wzorce, jeśli chodzi o aranżację wnętrz oraz wyposażenie przenoszone są z zagranicy, gdzie sprzedaż mięsa prowadzi się wręcz w butikowych warunkach. Niezwykle ważnym elementem są tu meble chłodnicze, które nadają właściwy charakter danej placówce handlowej. Firma ES SYSTEM K posiada bogaty asortyment w tym zakresie, producent oferuje zarówno tradycyjne lady z giętą szybą, jak i bardziej nowoczesne rozwiązania oparte o szyby proste. Nie brakuje w tych urządzeniach także wielu rozwiązań funkcjonalnych, które ułatwiają pracę personelu, np. dodatkowe komory do przechowywania żywności, szereg akcesoriów, jak uchwyty na noże, deski do krojenia i wagi.

   

W ramach programu „Sztuka mięsa” można uzyskać kompleksową ofertę w zakresie wyposażenia sklepu mięsnego: urządzeń chłodniczych, dedykowanego oświetlenia ze specjalną barwą światła oraz innych akcesoriów. Producent gwarantuje także dobór optymalnych warunków chłodniczych, bez efektu „uszuszki” w ladzie. Zespół konsultantów z programu „Sztuka mięsa” może poprowadzić cały proces projektowy przestrzeni, od inwentaryzacji, przez projekt funkcjonalny, wizualizację oraz nadzór autorski. Spójny charakter wzorniczy wszystkich elementów we wnętrzu pozwala stworzyć przestrzeń handlową o wysokim standardzie obsługi dla Klienta, co wpływa także ma zwiększenie koszyka zakupowego. Skuteczne budowanie CUSTOMER EXPERIENCE (doświadczenie klienta) pomaga budować lojalność klienta wobec marki.

Na stoisku firmy ES SYSTEM K można było podziwiać piękny ciąg lad z prostą szybą – Tucana 02. Ten projekt jest dowodem na to, że produkty spożywcze, jak mięso i wędliny mogą być prezentowane w niezwykle atrakcyjnych warunkach. Wiodący materiał na stoisku stanowiło drewno, wykorzystane zarówno na głównej ścianie jak i na frontach lady chłodniczej Tucana 02. Elementy graficzne zastosowane na ścianie dodatkowo podkreśliły stylistykę prezentowanej przestrzeni. Profesjonalne oprawy oświetleniowe firmy Lako nadają wnętrzu industrialny charakter. Są one nieodzownym czynnikiem tej przestrzeni, bo dzięki specjalnej barwie światła, podnoszą jednocześnie walory eksponowanych wyrobów.

Producent lad chłodniczych - ES SYSTEM K Sp. z o.o.


Autor: Materiał promocyjny firmy ES SYSTEM K

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.