Safe Air zatrzymuje 99,998% cząsteczek wirusowych! - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Safe Air zatrzymuje 99,998% cząsteczek wirusowych!

Safe Air 

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie 

Safe Air to urządzenie zaprojektowane w myślą o obiektach, które wymagają najwyższych standardów higienicznych w zakresie jakości powietrza, włączając branżę medyczną. Obecna sytuacja stawia podobne wymagania przed właścicielami i managerami obiektów handlowych i usługowych, lokali gastronomicznych. Również zarządzający placówkami edukacyjnymi mierzą się z takimi wyzwaniami. Bezpieczeństwo i zdrowie podopiecznych przedszkoli i szkół, personelu oraz klientów odwiedzających sklepy, restauracje, kawiarnie salony fryzjerskie i kosmetyczne stanowi główną troskę prowadzących wszystkie tego typu obiekty.

Safe Air odpowiada na to wyzwanie. Badania przeprowadzone przez jeden z polskich instytutów badawczych potwierdziły, że zastosowany w oczyszczaczu filtr HEPA klasy H14  zatrzymuje 99,998% cząsteczek wirusowych.  Ponadto urządzenie posiada Atest Higieniczny PZH, który potwierdza, że wyrób jest zgodny z normami bezpieczeństwa, nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i środowiska naturalnego. 

Kluczowym elementem urządzenia jest wysoce efektywny przemysłowy filtr HEPA 14, który wyłapuje wszystkie zanieczyszczenia powietrza o średnicy od 0,003 mikrona do 10 mikronów: pyłki, związki chemiczne tworzące smog, zarodniki grzybów i pleśni, oraz niebezpieczne bakterie i wirusy. W ten sposób Safe Air zapewnia czyste i bezpieczne powietrze, minimalizuje ryzyko związane z obecną sytuacją epidemiczną, a także z zagrożenia dla zdrowia jakie niesie smog. 

Oczyszczacz powietrza Safe Air łączy wydajność i funkcjonalność. Producent, firma ES SYSTEM K, oferuje urządzenia w trzech wariantach Safe Air 150 dla obiektów do 40 m2, Safe Air 300 dla obiektów do 80m2 oraz Safe Air 600 dla obiektów do 150m2. Pełna wymiana powietrza w pomieszczeniach występuje odpowiednio po 48 i 45 minutach. Tryb pracy ciągłej, łatwość przestawiania oraz niski poziom hałasu emitowanego przez urządzenie to kolejne jego zalety.

Aby dowiedzieć się więcej o Safe Air zapraszamy na stronę producenta www.essystemk.pl lub www.safeair.shop.pl

Producent lad chłodniczych - ES SYSTEM K Sp. z o.o.

telefon:
32 644 04 00
e-mail:
info@essystemk.pl
www:
 

Autor: Materiał promocyjny firmy ES System K

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.