W Bytomiu w jednym ze sklepów doszło do prawdziwej rewolucji - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

W Bytomiu w jednym ze sklepów doszło do prawdziwej rewolucji

W mieście Bytom przy ulicy Strzelców Bytomskich 256 znajduje się obecnie wyjątkowy sklep u WOJTKA, gdzie codziennie klienci z pobliskiego osiedla i okolicy dokonują zakupów pierwszej potrzeby. Można tu kupić zarówno świeży chleb, owoce, jak i warzywa, ale oczywiście specjalnością sklepu u WOJTKA są znakomite wyroby wędliniarskie.

- Jakiś czas temu sklep przeszedł dużą transformację za sprawą naszych specjalistów z programu Sztuka Mięsa. Wcześniej    w sklepie brakowało logicznie poukładanej ścieżki zakupowej, klient kluczył alejkami tam i z powrotem w poszukiwaniu produktów. Strefy były słabo doświetlone, a na podłodze nie brakowało potykaczy w postaci skrzynek z warzywami, czy        z napojami — mówi Katarzyna Kumor Key Account Manager z firmy ES SYSTEM K.


Obecnie we wnętrzu dominuje elegancka czerń oraz odcienie szarości i brązu, będące znakomitym tłem dla ekspozycji produktów. Komunikacja z klientem jest bardzo dobrze zorganizowana, wyróżniono poszczególne strefy, budując ich indywidualny charakter, ale z zachowaniem spójności z całą powierzchnią sklepu.

- Klienci odwiedzają regularnie sklep u WOJTKA ze względu na smaczne wyroby wędliniarskie oraz świeże mięso, dlatego priorytetem do aranżacji było stoisko mięso — wędliny. Potrzebna była nowoczesna, wygodna i pojemna lada chłodnicza, która zapewniłaby efektowną ekspozycję produktów, a asortyment w sklepie WOJTKA jest naprawdę szeroki. Najlepsza okazała się lada chłodnicza KOLUMBA, która idealnie wpisała się w tę koncepcję przede wszystkim ze względu na bardzo głęboką półkę ekspozycyjną, która wynosi, aż 93 cm — dodaje Katarzyna Kumor Key Account Manager ES SYSTEM K.

  

Warto podkreślić, że lada chłodnicza KOLUMBA ES SYSTEM K to przede wszystkim urządzenie energooszczędne, o elegan  - ckim designie. Głębokie przeszklenia, transparentna konstrukcja sprawiają, że ekspozycja wędlin przyciąga uwagę już od wejścia. Wyroby wyglądają w niej atrakcyjnie i świeżo. Dodatkowo w ladzie tak zoptymalizowano przepływ powietrza, aby nie wystąpiło zjawisko tzw. ususzki, co pozwala ograniczyć ubytki na wędlinach i mięsie.

Codzienny merchandising, czyli przygotowywanie efektownej ekspozycji towaru jest bardzo proste i wygodne, bo lada ma szybę uchylaną do góry. Funkcja ta pozwala na utrzymanie czystości, gdyż w takiej pozycji można łatwo i  swobodnie przetrzeć szybę. Na koniec dnia, dzięki uchylnej blasze wentylatorów, ladę można także sprawnie umyć w środku.

Bardzo ciekawymi propozycjami, które zostały zaaranżowane w sklepie u WOJTKA są z pewnością urządzenia produkcji ES SYSTEM K takie jak: 

Szafoboneta mroźnicza PAVO — zastosowano tu praktyczną kombinację pionowej szafki ekspozycyjnej z tradycyjną wanną na mrożonki. Wszystko to jest oparte na jednej bryle – w jednym urządzeniu. PAVO można dostosować do własnych potrzeb, stosując szereg dostępnych akcesoriów, jak kosze druciane i separatory.

HERCULES to cała rodzina regałów chłodniczych na napoje i nabiał, które bardzo łatwo można dostosować do asortymentu, jaki mamy potrzebę wyeksponować. Regulowane półki pozwalają uwzględnić wielkość butelek. Regał chłodniczy może być otwarty lub z drzwiami. Transparentne drzwi nie przysłaniają towaru wewnątrz. Mebel pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni w sklepie. „Zabiera” tylko 66 cm „podłogi”, ale półka ekspozycyjna osadzona jest gęsto i ma aż 40 cm głębokości.

OCTANS — regał chłodniczy idealny do ekspozycji warzyw. Dzięki zainstalowanym lustrom na bocznych ścianach i suficie warzywa zyskują na atrakcyjności. To z kolei sprawia, że asortyment tej strefy wydaje się jeszcze bogatszy, jest najżywszym, przyciągającym wzrok elementem sklepu.

LEO — regał neutralny, który sprawdzi się 100% przy ekspozycji pieczywa. Obecnie najpopularniejszy model to wersja z drzwiami szklanymi, z 4 rzędami półek, które można regulować co do wysokości i kąta zawieszenia. Regał ten może być także doposażony w wiele innych funkcjonalnych elementów w zależności od charakteru danego lokalu.

SAFE AIR oczyszczacz powietrza — nowość ES SYTEM K. Produkt, którego wcześniej nie było w ofercie, ale w czasach pandemii okazał się produktem niezbędnym i pożądanym. Przewagą SAFE AIRA względem oczyszczaczy użytku domowego jest jego wysoka wydajność oraz klasa zastosowanego filtra. Filtry HEPA H14 znane i cenione były do tej pory głównie w sektorze medycznym, teraz ich skuteczność została wykorzystana także w oczyszczaczach przemysłowych SAFE AIR.              W odróżnieniu od innych urządzeń SAFE AIR jest bezpieczny dla ludzi oraz przedmiotów wewnątrz i nie jest konieczne opuszczanie pomieszczenia podczas jego pracy.

 

Producent lad chłodniczych - ES SYSTEM K Sp. z o.o.

 
telefon: 32 644 04 00, e-mail: info@essystemk.pl
 
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.