Eksporter mięsa, drobiu - AGROFOOD POLAND - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Eksporter mięsa, drobiu - AGROFOOD POLAND

telefon:
18 44 77 590
18 44 77 596
784 018 293
608 038 308
e-mail:
handel1@agrofood-poland.pl

Odsłon: 18359

O firmie

 

Firma Agrofood Poland funkcjonuje na polskim i zagranicznym rynku rolno- spożywczym.

Naszym celem jest import i export produktów typu: elementy wołowe, elementy wieprzowe, elementy drobiowe, podroby,

ćwierci kompensowane, półtusze, wyroby gotowe typu: wędzonki, wędliny, kiełbasy, itp.

 

Wciągu kilku lat funkcjonowania na rynku wypracowaliśmy sobie zaufanie klientów zarówno krajowych jaki i zagranicznych.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie co pozwala nam na kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych dostawców i odbiorców. 

Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku europejskim.

Nasi dostawcy jak i odbiorcy posiadają szereg certyfikatów jakościowych co zapewnia gwarancje naszych usług i produktów.

 

Swoje produkty eksportujemy zarówno do krajów Unii Europejskiej, do krajów trzecich i dalekiego wschodu, itp.

Proponujemy Państwu dogodne warunki płatności dostosowane do potrzeb klienta, terminowość dostaw profesjonalnym taborem samochodowym

oraz morskim, który pozwala nam na śledzenie drogi od producenta do odbiorcy, profesjonalną obsługę doświadczonych pracowników.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt.

Czytaj także:

 

 

 

Nawiążę współpracę z producentami mięsa na eksport

 

 

Mięso drobiowe, wołowe na eksport- Agrofood Poland, małopolskie

Elementy z kurczaka- eksport coraz większy

Eksport mięsa

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.