Producent mięsa z indyka- ZAKŁAD DROBIARSKI W STASINIE Sp. z o.o. - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Producent mięsa z indyka- ZAKŁAD DROBIARSKI W STASINIE Sp. z o.o.

telefon:
+48 698 640 940
e-mail:
handel@stasin.pl
biuro@stasin.pl
www:

Odsłon: 10744

O firmie

 

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. to producent elementów świeżych z indyka.

Specjalizuje się w uboju oraz rozbiorze mięsa indyczego oraz produkcji MDOM-u w warunkach zgodnych z wymaganiami weterynaryjnymi.

 

 

Zakład proponuje asortyment mięsa z indyka:

tuszki świeże,

elementy drobiowe schłodzone oraz mrożone,

mięsa drobne schłodzone pakowane vacuum oraz mrożone, 

podroby schłodzone oraz mrożone (żołądki, serca i wątroba),

bader schłodzony oraz mrożony,

MDOM mrożony.

 

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. zlokalizowany jest w województwie mazowieckimPoczątki firmy sięgają 2007 roku. 

Posiada uprawnienia do produkcji na rynki UE oraz państw trzecich (Ukraina, Republika Białoruska).

Produkty charakteryzują się gwarantowaną jakością i bezpieczeństwem zdrowotnym, dzięki funkcjonowaniu Systemu HACCP oraz zasad GHP/GMP.

 

Czytaj także:

 

Udziec trybowany z indyka - producent Zakład Drobiarski w Stas...

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.