Zaopatrzenie przemysłu mięsnego- P.Z. PANEPOL Sp. z o.o. - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Zaopatrzenie przemysłu mięsnego- P.Z. PANEPOL Sp. z o.o.

telefon:
+48 61 814 38 22
e-mail:
panepol@panepol.pl

Odsłon: 9108

O firmie

 

Czytaj : 

Partnerstwo i jakość w branży spożywczej, rozmowa z Grzegorzem...

W zgodzie z europejskimi standardami - rozmowa z Dariuszem Paszkowskim z firmy P.Z. Panepol Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

 

P.Z. Panepol Sp. z o.o. od ponad 30 lat zaopatruje zakłady mięsne w osłonki do wędlin, jelita naturalne, olej spożywczy,

środki funkcjonalne oraz maszyny i urządzenia specjalistyczne niezbędne w produkcji spożywczej. 

Lata doświadczeń i sprawdzone produkty dają naszym Klientom gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem o silnej pozycji rynkowej.

Najwyższa jakość dostarczanych produktów i usług, jest naszym priorytetem.

Gwarantują ją czołowi producenci, z którymi od lat współpracujemy oraz nasi doświadczeni pracownicy.

 

 

Rozumiemy, że każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego nasi specjaliści są zawsze do Państwa dyspozycji, aby sprostać wszystkim potrzebom.

Doradzą wybór odpowiedniej maszyny, osłonki czy środków poprawiających jakość produktów.

Zaproponują korzystne warunki dostawy, będą nadzorować i realizować montaż oraz uruchomienie sprzętu.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na zakupione urządzenia.

Zaprojektujemy i wykonamy nadruk na osłonkach zgodnie z ustalonym wzornictwem.

Do druku używamy farb rozpuszczalnikowych lub utwardzanych UV, w zależności od życzeń klienta, rodzaju osłonki oraz złożoności wzoru do druku.

 

Docieramy do każdego zakładu w Polsce!

 

Oddziały firmy Panepol zlokalizowane na północy – Tczew, wschodzie- Łuków, południu- Katowice, południowym wschodzie – Rzeszów

oraz centrala w Wysogotowie k/ Poznania umożliwiają szybkie i kompleksowe zaopatrzenie firm w potrzebne produkty.


Naszą misją jest ciągłe budowanie nowoczesnej firmy, działającej w sposób rzetelny i profesjonalny.

Celem jest zapewnienie zadowolenia klientów oraz rozwijanie znaczącej pozycji w branży zaopatrzenia przetwórstwa spożywczego.

Nieustannie szkolimy pracowników, aby ich kwalifikacje sprostały oczekiwaniom naszych klientów.POMOŻEMY, DORADZIMY, ZAOPATRZYMY!

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.