FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Auchan Polska - rozmowa z Dorotą Patejko o planach i możliwości współpracy

Remigiusz Zagraba: Sieć Auchan obecna jest w Polsce od 1996 r., a swój pierwszy hipermarket otworzyliście Państwo w Piasecznie. Ile sklepów dzisiaj należy do sieci i czy w planach jest jej dalszy rozwój?

Dorota Patejko: Obecnie Auchan to 75 hipermarketów oraz 33 supermarkety. Rozwijamy również handel internetowy pod logo AuchanDirect.pl w Warszawie i okolicach. Po integracji z siecią Real w 2014 roku skupiamy się na ujednolicaniu sklepów. W 2018 roku zakończymy również zmianę szyldów na supermarketach SIMPLY na Auchan Supermarket i Moje Auchan (małe sklepy osiedlowe).

RZ.: W ostatnim czasie na krajowym rynku doszło do koncentracji sieci handlowych. Państwa firma w 2014 r. przejęła sieć Real, która łącznie zarządzała 57 placówkami. Czy w najbliższej przyszłości Auchan Polska planuje przeprowadzić tego typu operacje?

D.P.: Nie planujemy.

R.Z.: Nie słabnie popularność produktów tradycyjnych oraz od lokalnych dostawców. Czy dzisiaj w sklepach Auchan Polska można spotkać takie wędliny i mięso i jak długo w Państwa ocenie taki trend będzie się utrzymywał?

D.P.: Zgodnie z naszą wizją promujemy wszystko to, co dobre zdrowe i lokalne. Mamy szeroki wybór lokalnych wędlin. Od kilku już lat współpracujemy z producentami trzody chlewnej i sprzedajemy w naszych sklepach wieprzowinę rasy puławskiej (lokalne, tradycyjne hodowle). Sprzedajemy również kurczaka wolno rosnącego, który jest hodowany bez GMO. To wszystko jest właśnie owocem współpracy z lokalnymi producentami i hodowcami.

R.Z.: Wielu lokalnych dostawców pyta o możliwość podjęcia współpracy z Państwa firmą. Czy obecnie są takie możliwości i jakie warunki musieliby spełnić, aby zostać dostawcą do sieci Auchan?

D.P.: Wszystkim tym, którzy chcieliby współpracować z Auchan, będzie wkrótce dedykowany specjalny portal internetowy, do którego każdy dostawca będzie mógł się zgłosić z własną ofertą. Obecnie pozostaje kontakt telefoniczny i mailowy z Dyrekcją produktu.

R.Z.: Obecnie obserwujemy bardzo dynamiczny rozwój e - commerce. Czy Państwa sieć zamierza w jeszcze większym stopniu rozwijać ten kanał dystrybucji?

D.P.: Nie komunikujemy naszych planów inwestycyjnych.


 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.