FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Anna Jerzak, właścicielka hurtowni PANWA z Gorlic

Remigiusz Zagraba: Hurtownia PANWA to jeden z najbardziej znanych dystrybutorów w Małopolsce. Jakie wędliny posiadacie Państwo aktualnie w swojej ofercie?

Anna Jerzak: Cały czas dostosowujemy się do potrzeb klientów. Nasza oferta jest urozmaicona. Posiadamy produkty producentów z całej Polski ale także produkty regionalnych dostawców, które jednak stanowią mniejszość asortymentu.

R.Z.: Na jakie produkty Pani zdaniem jest dzisiaj największe zapotrzebowanie?

A.J.: Zauważyłam tendencję, że konsumenci wolą kupować mniej produktów, ale za wyższą cenę. Produkty niskiej półki przestały się już zupełnie sprzedawać. Niekoniecznie musi to być asortyment najwyższej półki – ale minimum średniej. Konsumenci kierują swoje zainteresowanie ku wyższej jakości i zwracają uwagę na dużą zawartość mięsa w wyrobie. Nawet parówki, które należały do grupy produktów tańszych, teraz sprzedają się zdecydowanie lepiej te droższe.

Dla klienta istotna jest również mała zawartość dodatków chemicznych. Produkty konserwowe, które posiadają długą ważność spożycia nie cieszą się już taką popularnością jak przed laty. Kiedyś największym zainteresowaniem cieszyły się wędliny blokowe, potem była tendencja na wędzonki. Obecnie bardzo dobrze sprzedają się cienkie kiełbasy, o większej zawartości mięsa np. kiełbasy z szynki, kiełbasy z karkówką.

R.Z.: Kto może zostać Państwa dostawcą? Jakie są minimalne wymagania i standardy?

...

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.