FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Hurtownia Albo - wywiad z Anną Leszczyńską

„Od pewnego czasu obserwujemy trend, który wskazuje na preferencje w kierunku tzw. wyższej półki. Oznacza to, że klienci kupują droższe produkty o wyższej zawartości mięsa niż kilka lat temu.” – mówi Anna Leszczyńska, Dyrektor Biura Zarządu Hurtowni Albo Sp. z o.o.

 

 

Hurtownia Albo jest największą firmą dystrybucyjną wędlin i mięsa na południowym Mazowszu. Kto jest Waszym głównym odbiorcą i ile oddziałów posiadacie?

Wśród naszych głównych odbiorców znajdują się zarówno sklepy sieciowe, jak i klienci indywidualni nie zrzeszeni w żadnej grupie handlowej. Firma Albo posiada cztery oddziały: Radom, Łódź, Kielce i Rzeszów.

 

Oferta hurtowni Albo to? Jakie rodzaje mięs i wędlin można w niej znaleźć?

W ofercie firmy znajduje się 1200 pozycji asortymentowych wędlin, 40 najbardziej znanych producentów w Polsce. Firma posiada również swoje marki produktów SWOJSCY i TRADYCJA. Obie marki cechuje wysoka jakość i ciekawe walory smakowe. TRADYCJA to linia wędlin o doskonałych walorach smakowych, której recepta wytwarzania była przez lata dopieszczana i udoskonalana. Najważniejszą cechą wędlin z tej linii jest zachowanie naturalnej soczystości mięs, co pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego smaku i aromatu wyrobów. Przy produkcji wędlin z linii TRADYCJA łączy się najnowszą technologię z tradycyjnymi recepturami i metodami, co pozwala na produkcję wyrobów, poszukiwanych przez najbardziej wymagających smakoszy. Na gamę produktów marki SWOJSCY składa się pełen przekrój wyrobów wędliniarskich. Produkty wytwarzane są wyłącznie w tradycyjny sposób. Wędzone w tradycyjnych wędzarniach. Odpowiedni proces tworzenia tego produktu pozwala na otrzymanie soczystych i aromatycznych wędlin.

Oprócz wędlin w sprzedaży dostępny jest również szeroki asortyment mięsa drobiowego (kurczak, kaczka, gęś, indyk) oraz mięsa wieprzowego i wołowego. Firma posiada własny, największy w regionie wydział rozbioru mięsa wieprzowego i drobiowego. Surowce pochodzą od sprawdzonych i pewnych dostawców z renomowanych zakładów. Zarówno wydział rozbioru mięsa wieprzowego, jak i drobiowego działają w oparciu o system zapewnienia bezpieczeństwa żywności (HACCP), jak również znajdują się pod stałym nadzorem weterynaryjnym.
Zakład posiada uprawnienia do handlu z krajami UE.

Co miesiąc ukazuje się katalog produktów firmy Albo i Grupy Multi Food S.A.W katalogu znajdziecie Państwo: bogaty asortyment produktów, wiele nowości, najlepsze ceny na polskim rynku.

 

Dlaczego warto podjąć z Wami współpracę? Co Was wyróżnia spośród innych hurtowni mięsno-wędliniarskich?

1. Wiarygodność i wieloletnie doświadczenie  firma działa już 18 lat na rynku. Wielokrotnie odznaczana certyfikatem wiarygodności biznesowej, złotym certyfikatem rzetelności. Gro Klientów naszej Firmy to klienci z wieloletnim stażem współpracy. Wielu Klientów otwierając kolejny punkt zaprasza nas do dalszej - nowej współpracy, co stanowi dla nas najlepszy i najcenniejszy z dowodów zaufania.

2. Efektywna współpraca – dążymy do przyjaznej i profesjonalnej obsługi. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów.

3. Kompleksowa obsługa – jesteśmy z klientem na każdym etapie transakcji kupna-sprzedaży – od zamówienia poprzez jego realizację, z dostawą do punktu sprzedaży.

4. Pracownicy – dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych pracowników posiadał niezbędne przygotowanie. Każdy Klient może liczyć na nasze zaangażowanie, pracownicy dostępni są dla Państwa również poza standardowymi godzinami pracy.

 

Firma Albo należy do grupy MultiFood. Co to oznacza dla Waszych potencjalnych klientów?

...

Na jakie produkty mięsne Pani zdaniem jest dzisiaj największe zapotrzebowanie? Po co najczęściej sięgają klienci?

...

Kto może zostać Waszym dostawcą i czy jesteście otwarci na nowe produkty, firmy?

...