FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Hurtownia Polmak z Częstochowy - rozmowa z Mirosławem Zyską

"Jednocześnie współpracujemy z producentami o zasięgu ogólnopolskim, a także z lokalnymi zakładami." mówi Mirosław Zyska, dyrektor hurtowni Polmak

 

Co wyróżnia Państwa hurtownię na rynku?

Wyróżniamy się powtarzalnością producentów i produktów. W ciągłej sprzedaży posiadamy określoną gamę produktów i staramy się ją utrzymać, biorąc oczywiście jednocześnie pod uwagę trendy na rynku mięsnym. Uważam, że pewna grupa produktów jest stabilna dla klientów i zawsze cieszy się zainteresowaniem. Naszym wyróżnikiem jest również fakt, że jednocześnie współpracujemy z producentami o zasięgu ogólnopolskim, a także z lokalnymi zakładami.

 

Jakie produkty z gatunku mięsa i wędliny znajdują się u Państwa w ofercie, które z nich cieszą się największym zainteresowaniem?

Posiadamy produkty producentów ogólnopolskich o dużym zasięgu działania, jak również mocno współpracujemy z producentami lokalnymi. Oferujemy wyroby mięsne producentów posiadających towary najwyższej jakości, ponieważ cenimy sobie zaufanie, którym obdarzają nas Klienci. Według mnie największym zainteresowaniem cieszą się produkty z średniej półki cenowej. Oprócz tego, widać rosnącą tendencję kupowania produktów zawierających jak najmniej konserwantów. Produkty, które są najczęściej kupowane to kiełbasy cienkie (szczególnie latem), wędzonki o tradycyjnym wyglądzie oraz produkty blokowe bardzo praktyczne w sklepach dysponujących krajalnicami. Mam wrażenie, że cena coraz częściej nie jest decydującym wyznacznikiem sprzedaży.

 

Kto może zostać Waszym dostawcą?

 

...

 

 

Polmak Sp.j. 

ul. Bór 66 f

42-202 Częstochowa

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.