FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Hurtownia Polmak z Częstochowy - rozmowa z Mirosławem Zyską

"Jednocześnie współpracujemy z producentami o zasięgu ogólnopolskim, a także z lokalnymi zakładami." mówi Mirosław Zyska, dyrektor hurtowni Polmak

 

Co wyróżnia Państwa hurtownię na rynku?

Wyróżniamy się powtarzalnością producentów i produktów. W ciągłej sprzedaży posiadamy określoną gamę produktów i staramy się ją utrzymać, biorąc oczywiście jednocześnie pod uwagę trendy na rynku mięsnym. Uważam, że pewna grupa produktów jest stabilna dla klientów i zawsze cieszy się zainteresowaniem. Naszym wyróżnikiem jest również fakt, że jednocześnie współpracujemy z producentami o zasięgu ogólnopolskim, a także z lokalnymi zakładami.

 

Jakie produkty z gatunku mięsa i wędliny znajdują się u Państwa w ofercie, które z nich cieszą się największym zainteresowaniem?

Posiadamy produkty producentów ogólnopolskich o dużym zasięgu działania, jak również mocno współpracujemy z producentami lokalnymi. Oferujemy wyroby mięsne producentów posiadających towary najwyższej jakości, ponieważ cenimy sobie zaufanie, którym obdarzają nas Klienci. Według mnie największym zainteresowaniem cieszą się produkty z średniej półki cenowej. Oprócz tego, widać rosnącą tendencję kupowania produktów zawierających jak najmniej konserwantów. Produkty, które są najczęściej kupowane to kiełbasy cienkie (szczególnie latem), wędzonki o tradycyjnym wyglądzie oraz produkty blokowe bardzo praktyczne w sklepach dysponujących krajalnicami. Mam wrażenie, że cena coraz częściej nie jest decydującym wyznacznikiem sprzedaży.

 

Kto może zostać Waszym dostawcą?

 

...

 

 

Polmak Sp.j. 

ul. Bór 66 f

42-202 Częstochowa