FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Rozmowa z Prezesem Zarządu „SPOŁEM” PSS w Hajnówce Mieczysławą Bogdanowicz. Część 1

 

Rozmawiamy z Prezesem Zarządu „SPOŁEM” PSS w Hajnówce Mieczysławą Bogdanowicz

Remigiusz Zagraba: W którym roku powstało Społem PSS w Hajnówce i jaką liczbą sklepów obecnie zarządzacie?

Mieczysława Bogdanowicz: Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Hajnówce powstała w 1923 r. Obecnie prowadzimy działalność w 11 placówkach handlowych oraz Zakład Piekarsko- Ciastkarski. W 2011 r. postanowiliśmy przyłączyć się do projektu Partnerskiego Serwisu Detalicznego tworzącego sieć sklepów Gama, do której należy obecnie ponad 750 sklepów w całym kraju, w większości stworzonych na bazie polskich spółdzielni Społem z kapitałem polskim. W naszej Spółdzielni wszystkie sklepy działają pod szyldem Gama.

R.Z.: Regularnie odwiedzane przez klientów sklepy spożywcze w Polsce to w większości przypadków takie, które mają atrakcyjne i dobrze zaopatrzone stoiska mięsne. Czym wyróżniają się Wasze sklepy?

M.B.: Bogata oferta mięsa i wędlin to cecha, którą chcemy wyróżniać się na tle konkurencji. Oferujemy klientom szeroki wybór produktów mięsno-wędliniarskich. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami mięsnymi produkującymi wyroby o najwyższej jakości, począwszy od wędlin szlachetnych bez konserwantów, wyrabianych wg tradycyjnych receptur (szynki, wędzonki, balerony) poprzez wędliny popularne – zawsze w atrakcyjnych cenach – po mięso wołowe, wieprzowe, drobiowe oraz wiele innych produktów. W naszych placówkach asortyment dostosowany jest do potrzeb każdego klienta, a zastosowanie wielu rozwiązań sprawia, że klienci mogą skorzystać z różnych udogodnień, takich jak świeżo mielone mięso czy elektryczna kotleciarka, dzięki której na życzenie klienta na miejscu ubijane są kotlety.

R.Z.: Dobór odpowiednich dostawców mięsa i wędlin to jeden z najważniejszych aspektów. Jakie wymagania stawiacie swoim dostawcom i kto może nim zostać?

M.B.: Dobra jakość świeżego mięsa jest najważniejsza, dlatego aby zaoferować klientom najlepsze wędliny, starannie dobieramy dostawców. Naszym zadaniem jest utrzymywanie najwyższej jakości oraz dostosowanie cen do cen konkurencji. Dlatego też ważnym czynnikiem decydującym o wyborze dostawcy jest jego oferta cenowa. Podejmując decyzję o rozpoczęciu współpracy z daną firmą, musimy być przekonani, że jest to wiarygodny partner handlowy, czyli taki, który stosuje bezpieczne procedury produkcji, a jakość jego produktów została sprawdzona i potwierdzona odpowiednimi atestami. Ponadto w procesie kwalifikacji opieramy się na zasadach zawartych w procedurze oceny i doboru dostawców. Zawiera ona szereg wytycznych oraz punktację, której używamy, by spośród dostawców wyłonić tych najlepszych.

 

 


Autor: Remigiusz Zagraba

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.