FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Sklepy WIZAN Andrychów - rozmowa z Olgą Tylutki

"Współpracujemy ze sprawdzonymi polskimi, regionalnymi dostawcami, stawiamy na jakość
i doskonały smak" 
- o produktach Małopolskiej Spółdzielni Handlowej Wizan z Andrychowa mówi Olga Tylutki - specjalista ds. handlu.

 

1. Sklepy WIZAN istnieją już 71 lat na rynku. To bardzo długi okres. Co zmieniało się w Państwa działalnościna przestrzeni tych wszytskich lat?

Nasza Spółdzielnia działa od 1945 roku wcześniej jako Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, a od 1999 roku jako Małopolska Spółdzielnia Handlowa WIZAN. Z satysfakcją możemy stwierdzić, że minione lata zostały dobrze wykorzystane przez członków i pracowników. Spółdzielnia dorobiła się znacznego majątku, wykształciła i wychowała kilka pokoleń spółdzielców i spółdzielczych pracowników, ponad to cieszy się dobrą opinią wśród mieszkańców i klientów.

 

2. Co jest wyróżnikiem Państwa firmy? Co Was charakteryzuje?

Jesteśmy w 100% polską siecią, z długim stażem. Codziennie zaopatrujemy nasze sklepy w towary świeże najwyższej jakości od polskich dostawców. Naszym wyróżnikiem jest również fakt, iż posiadamy własne piekarnie, w których produkujemy pieczywo bez użycia polepszaczy. Doceniane jest ono nie tylko przez klientów, ale również przez organizatorów wielu konkursów i plebiscytów. Obecnie nasz chleb inwałdzki został oficjalnie wpisany przez Ministra Rolnictwa na listę produktów regionalnych

 

3. Produkty z kategorii mięso i wędliny są bardzo popularne wśród konsumentów. Dlaczego je warto u Was kupować?

Ponieważ od lat współpracujemy ze sprawdzonymi polskimi regionalnymi dostawcami, stawiamy na jakość i doskonały smak.

 

4. Stawiacie Państwo na wędliny i mięso z polskich wędzarni i od polskich producentów. Jaki asortyment produktów z tej kategorii można znaleść w Państwa sklepach?

...

5. Kto może zostać Waszym dostawcą?

...