Osiedlowy sklep mięsny - szansa na sukces - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Osiedlowy sklep mięsny - szansa na sukces

Specjalistyczny osiedlowy sklep mięsny to miejsce częstych wizyt klientów w różnym wieku. Dobry sklep mięsny w okolicy, w której mieszkamy na co dzień, to naprawdę bardzo duże ułatwienie, markę takiego sklepu buduje się latami, a najczęściej w Polsce takie sklepy prowadzą właściciele lokalnych masarni. Mięso i wędliny kupowane z takiego źródła zdecydowanie smakuje lepiej, jest sprawdzone i przede wszystkim znane jest ich pochodzenie, a nie rzadko osobiście znamy właścicieli, którzy firmują sklep własnym nazwiskiem.Czym powinien wyróżniać się dobry sklep mięsny?

Supersklep mięsny na osiedlu to przede wszystkim świeże, uczciwe i bezpieczne produkty, które dostarczane są codziennie. Przyjazna, fachowa i pomocna obsługa ma ogromny wpływ na powodzenie takiego sklepu. Szeroki asortyment mięsa wieprzowego, wołowego, drobiowego oraz wędliny wyrabiane metodami tradycyjnymi to niewątpliwie atuty. Jeśli personel takiego sklepu jest dodatkowo profesjonalnie przygotowany oraz ma wiedzę o produktach, które sprzedaje i potrafi odpowiednio wyeksponować produkty, to szansę na rozwój takiego sklepu są naprawdę duże.


Autor: Remigiusz Zagraba

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.