Komory wędzarnicze SKRZYP - maszyny i urządzenia dla przemysłu mięsnego - O firmie Skrzyp - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Komory wędzarnicze SKRZYP - maszyny i urządzenia dla przemysłu mięsnego

telefon:
32 391 10 30
601 064 099
e-mail:
biuro@skrzyp.com.pl

Odsłon: 12351

O firmie Skrzyp

Firma Skrzyp -producent maszyn i urządzeń do przemysłu mięsnego

Działalność, którą prowadzimy  jest ukierunkowana na obsługę małych i średnich zakładów mięsnych  zajmujących się przetwórstwem mięsa.

Naszą specjalnością jest produkcja komór wędzarniczych i kotłów warzelnych, gdyż w tej dziedzinie posiadamy ogrome doświadczenie.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu właścicieli i współpracowników, tworzymy dla naszych obecnych i przyszłych klientów urządzenia nowoczesne,

funkcjonalne oraz najwyższej jakości. Nasza firma stale się rozwija i wprowadza coraz szerszą paletę produktów, aby kompleksowo zaopatrywać klientów.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • mieszalniki solanki
  • myjki pojemników
  • suszarki do obuwia

oraz wiele innych urządzeń i maszyn.

 

Posiadamy także szerokąj gamę drzwi: gospodarczych, chłodniczych, mroźniczych tak przesuwnych jak i rozwiernych.

Ofertę uzupełnia także różnorodna gama produktów wykonywanych ze stali nierdzewnej na indywidualne życzenia klientów.
 


  

Do Państwa dyspozycji oddajemy również serwis, który potrafi wykonać wszelkie naprawy maszyn, palników, automatyki, sterowników mikroprocesowych oraz spawalictwa.

 

 

 

Zapraszamy do współpracy.

Czytaj także:

Komora wędzarnicza, jako jedno z rozwiązań w nowoczesnej masarni

Energooszczędna komora wędzarnicza - ekonomiczne urządzenie dla zakładów mięsnych

Kocioł warzelny dla zakładów mięsnych i gastronomii

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.