Masarnia wielkopolskie SZWAGROS Masarstwo - Wędliniarstwo Sp. z o.o. - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Masarnia wielkopolskie SZWAGROS Masarstwo - Wędliniarstwo Sp. z o.o.

telefon:
62 731 27 00
603 745 984
e-mail:
szwagros@szwagros.pl

Odsłon: 10676

O firmie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego SZWAGROS rozpoczął działalność w 1998 roku. 
Siedziba firmy znajduje się w Kraszewicach w województwie wielkopolskim. 

Od początku obecności na rynku, w firmie przywiązywano najwyższą wagę do jakości produktów i tworzenia oferty spełniającej oczekiwania konsumentów.

W latach 2004 - 2006, zakład został w całości zmodernizowany i dostosowany do wymogów unijnych. Na podstawie Decyzji Powiatowego Lekarza Weterynarii

z dnia 01.01.2007, otrzymał uprawnienia do handlu z krajami Unii Europejskiej. W obliczu rosnących wymagań konsumentów, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa produktów, w firmie został wdrożony system zapewnienia jakości zdrowotnej żywności - HACCP.

 

Asortyment wyrobów produkowanych przez zakład SZWAGROS jest zróżnicowany, dzięki czemu może zaspokoić wymagania szerokiego grona smakoszy.

 

Znaczącą grupę w ofercie firmy stanowią:

 

 - wędzonki produkowane według tradycyjnych, staropolskich receptur,

- szynki wieprzowe parzone,

kiełbasy,

- wyroby podrobowe.

 

 

Zakład oferuje także bogaty wybór mięs z własnego uboju i rozbioru, jest to wyłącznie mięso polskie.

Produkty firmy SZWAGROS spełniają najwyższe normy jakości. Można je nabyć w kilkunastu sklepach firmowych i sklepach detalicznych na terenie Polski. Znaczną grupę wśród klientów firmy stanowią, obok odbiorców detalicznych i hurtowych, liczne ośrodki gastronomiczne, pensjonaty i hotele.

  

 

Czytaj także:  

Szynka wędzona - wielkopolskie

Polska słynie z wyśmienitych kabanosów

Kiełbasa biała parzona - wielkopolskie

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.