Rozbiór mięsa wieprzowego, kiełbasy cienkie, producent małopolskie- PCD SALAMI - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Rozbiór mięsa wieprzowego, kiełbasy cienkie, producent małopolskie- PCD SALAMI
Numer weterynaryjny: 12114303

telefon:
+48 (18) 26 14 400
+48 (18) 26 14 414
e-mail:
biuro@pcd-salami.pl
zamowienia@pcd-salami.pl

Odsłon: 12296

O firmie

Podhalańskie Centrum Dystrybucji Salami spółka jawna to nowoczesny Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Przedsiębiorstwo rodzinne działające od 1995 roku prowadzone nieprzerwanie przez Kazimierza Stolarczyka.

 

Początki działalności to handel oraz dystrybucja mięsa i wędlin. Kolejne lata to dalszy rozwój firmy: w 2006 roku działalność została rozbudowana o rozbiór drobiu tak, aby zapewnić Klientom najwyższą jakość, oraz najniższe ceny elementów drobiowych, 2009 rok działalność została rozszerzona o przetwórstwo mięsne - w tym czasie uruchomiony został nowoczesny
Zakład Rozbioru i Przetwórstwa Mięsa Czerwonego.

 

Obecnie wyroby marki PCD Salami, z dużym powodzeniem konkurują na rynku z wyrobami innych producentów.  Cechą charakterystyczną wędlin są: smak, jakość oraz to, że produkowane są z mięsa, jako głównego składnika, bez dodatków substytutów mięsa takich jak MOM lub Bader.

 

Spółka P.C.D. „SALAMI” jest jedną z czołowych firm w regionie podhalańskim, jednak obszarem działalności PCD Salami jest nie tylko Podhale, ale również województwo małopolskie, śląskie i podkarpackie.

 

Wierzymy, iż rozwój naszej organizacji zależy od satysfakcji naszych Klientów.

 

Czytaj także:

Grill z PCD Salami

 

 

Szukamy produktów, które będą inne niż ma konkurencja - PCD Salami

 

 

 

 

 

 

Parówki drobiowo-wieprzowe – ponad 90% mięsa

 

 

 

 

 

Kiełbasa podhalańska pieczona z Nowego Targu - małopolskie

 

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.