FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Golonka, polędwiczki wieprzowe - specjalności Restauracji Podzamcze w Olkuszu

Restauracja Podzamcze mieści się w mieście Olkusz - w województwie Małopolskim. Zlokalizowana jest przy ruinach Zamku Rabsztyn. Przyciąga klientów niepowtarzalnym klimatem i doskonałym jedzeniem.

Wywiadu dla portalu FirmyMięsne udzielił Jerzy Sibielak, właściciel restauracji.

 

Posiadacie Państwo w ofercie stół wiejski. Jakie produkty się w nim znajdują?

W ofercie stołu wiejskiego znajdują się najbardziej popularne wyroby wiejskie, w postaci kiełbas swojskich, salcesonów, kaszanki a także wyrobów wędliniarskich z małych wytwórni wędliniarskich. Często na stole wiejskim umieszczamy również golonki i mięsa pieczone przez nas.

Prowadzicie obsługę imprez okolicznościowych. Co możecie zaproponować klientom?

Nasza restauracja specjalizuje się w obsłudze różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Dysponujemy dwiema salami. Obsługujemy imprezy począwszy od tych najmniejszych – urodzin, imienin, spotkań firmowych poprzez komunie, chrzciny, skończywszy na weselach. W ofertę wchodzi wynajem sali wraz z usługą gastronomiczną. Klient otrzymuje menu i sam wybiera dania, które mają być serwowane. Większość potraw jest przyrządzana przez nas z półproduktów, wyjątek stanowią wędliny wiejskie, które kupujemy w zakładach wędliniarskich mających dobrą renomę. 

Co jest Państwa specjalnością?

W dniach, w których serwujemy golonki, wtedy to one cieszą się największym zainteresowaniem. Są one świeże, gotowane w tym samym dniu. Dużym zainteresowaniem cieszą się również polędwiczki wieprzowe w sobie grzybowym. Na niedzielny obiad klienci chwalą sobie roladę śląską, devolaye- zarówno te w wersji tradycyjnej jak również nasze „podzameckie”. Opieramy swoją kuchnie na potrawach tradycyjnych, polskich, to jest nasze główne przesłanie.

Jakie wymagania posiadacie Państwo wobec dostawców?

...........

Co Państwa wyróżnia na rynku?

Działamy na rynku już prawie 20 lat. Wyróżnia nas lokalizacja przy malowniczych ruinach zamku Rabsztyn. Budynek ma ponad 200 lat, jest zbudowany całkowicie z drzewa. Dysponujemy ogródkiem z grillem, który poprzez bezpośredni widok na zamek w sezonie letnim cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

 

  

 

 

 

  

Rabsztyn 22 32-300 Olkusz


Kontakt telefoniczny:
(32) 645-07-42
509-153-011

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.