FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Kiełbaski wieprzowe z szynki lub serdelki z kurczaka – posiłek dla dzieci w wieku szkolnym

Zdj. FirmyMiesne.pl - fotolia

Nie od dziś wiadomo, że dzieci wprost uwielbiają kiełbaski oraz serdelki. Jednak czy jest to smaczny 
i zdrowy wybór dla maluchów? Większość produktów posiada nienajlepszy skład, a przecież każdy rodzic dba o to, aby jego pociecha zdrowo się odżywiała, miała siłę na naukę i zabawę.

92% mięsa

Kiełbaski Agatki to doskonałe połączenie smaku i wartości odżywczych. Są to kiełbaski wieprzowe z szynki, z aż 92% zawartością mięsa. To pożywne i zdrowe danie polecane dla dzieci szkolnych i przedszkolnych. W składzie nie znajdziemy ani grama glutaminianu sodu oraz sztucznych barwników.

   

Zdj. Kiełbaski Agatki  - ZM Poliwczak                        Fot. Serdelki z fileta kurczaka - ZM Poliwczak 

W ofercie znajdują się również serdelki przygotowane z fileta kurczaka z dodatkiem wieprzowiny. Podobnie jak kiełbaski, nie zawierają glutaminianu sodu ani sztucznych barwników, a zawartość mięsa to aż 90%. Każde opakowanie zawiera 200–250 gram produktu, około 5 sztuk kiełbasek zapakowanych vacuum. Ich przydatność do spożycia wynosi 14 dni.

Zgodne z zaleceniami Ministerstwa

Agatki i serdelki z fileta kurczaka są zgodne z zaleceniami Ministerstwa w zakresie zdrowego odżywiania i mogą być podawane dzieciom w szkołach.

Agatki kiełbaski z szynki i serdelki firmy Poliwczak to idealny pomysł na śniadanie lub kolację, zarówno dla dziecka, osób starszych, jak i  dorosłych.

Na kanapkę dla najmłodszych polecamy Kurczaka złotego a także Pierś wędzoną z indyka. Wędliny są uzupełnieniem diety mięsnej zalecanej przez Ministerstwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdj. Kurczak złoty - ZM Poliwczak                                                           Zdj.Pierś wędzona z indyka - ZM Poliwczak

 

Dokładne informacje pod numerami podanymi poniżej.

Zakład Mięsny "POLIWCZAK" Sp. J. Celina Poliwczak, Piotr Poliwczak


Autor: Materiał promocyjny ZM POLIWCZAK

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.