FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Kulinarne atrakcje w Expo Silesia

W czwartek (3 grudnia) o godz.10 w sosnowieckim centrum wystawienniczym Expo Silesia przy ul. Braci Mieroszewskich 124, rozpoczną się Targi Przemysłu Mięsnego MEAT MEETING oraz Targi Wyposażenia Hoteli, Gastronomii i Cateringu – HOTEL-GASTRO MEETING. Imprezy te są ciekawym pomysłem na rodzinne spędzenie wolnego czasu.

W ramach targów MEAT MEETING m.in. na stoisku wystawienniczym Śląskiego Cechu Rzeźników i Wędliniarzy, będą produkowane na żywo tradycyjne wyroby. 3 grudnia zwiedzający będą mieli okazję podejrzeć jak przygotowuje się krupniok śląski, 4 grudnia skosztują żymloka, a w ostatni dzień targowy - tradycyjnej kiełbasy białej.

III Mistrzostwa Polski Kelnerów; kulinarny show, podczas którego będą przygotowywane wariacje kulinarne z polędwicy wołowej z warzywami Oerlemans; pokazy oraz konkursy Śląskiej Grupy Kulinarnej i Klubu Szefów Kuchni, takie jak „Półmisek śląskich specjałów na świątecznym stole” czy „Najpiękniejszy stół okolicznościowy ” oraz III Finał Kulinarnego Pucharu Śląska Szkół Gastronomicznych, Bieg Kelnerski i pokaz improstylu to tylko niektóre atrakcje na targach HOTEL-GASTRO Meeting. Na specjalistów branży przemysłu mięsnego czekają interesujące konferencje, z udziałem m.in. Witolda Choińskiego, Doroty Kozłowskiej, Tadeusza Sarny i Stanisława Gmitruka).


Targi zakończą się w sobotę – 5 grudnia o godz. 16. Więcej informacji o targach można znaleźć w Internecie, na stronach:, www.hotel-gastro.pl, www.meatmeeting.pl.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.