FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Mięso wołowe, ćwierci producent Blutex

Firma BLUTEX Sp. z o.o. to niewielka ubojnia zatrudniająca ok. 40 osób, istniejąca na runku od  2001 roku. Zasięg działalności firmy obejmuje takie województwa jak: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie i kujawsko – pomorskie.

Zakład specjalizuje się w uboju żywca wołowego, rozbiorze ćwierci wołowych i sprzedaży mięsa wołowego. Prowadzony jest w oparciu o certyfikat HACCP. Posiada specjalistyczne środki transportu, zarówno do przewozu żywych zwierząt, jak i mięsa wołowego.

W asortymencie firmy BLUTEX można znaleźć:

- ćwierci z bydła (zarówno młodego jak i dorosłego, w klasyfikacji "EUROP"),

- elementy mięsa wołowego,

- pozostałe produkty poubojowe m. in.: podroby, tłuszcze, skóry wołowe.

Firmie zależy na pozyskaniu klientów działających na terenie całego kraju i w jego bliskim sąsiedztwie.

Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów: 65 54 99 160, 691 053 114 (Wojciech Maczkowski - zakup żywca i sprzedaż mięsa).

BLUTEX Sp. z o.o.

telefon: 691 053 114, 65 549 91 60,
e-mail: blutex.wk@wp.pl, blutex@poczta.onet.pl

 


Autor: Materiał promocyjny firmy BLUTEX SP. Z O.O.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.