FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


"Polskie Gęsi" na rynku gastronomii

Czy gęsina jest już w Twojej restauracji? 

Polki i Polacy coraz częściej są otwarci na nowe smaki. Szukają jednak w potrawach tradycji, odpowiednich walorów smakowych oraz prozdrowotności. 
Idealna jest więc gęsina, która wszystkie te zachcianki zaspokaja.

Dzisiaj i w przyszłości z pewnością ceniąca się restauracja nie będzie mogła pozwolić sobie na brak polskiej gęsiny w karcie menu! 

Zalety polskiej gęsiny od wielu lat doceniają przede wszystkim konsumenci z Niemiec i Francji, gdzie hodowcy z Polski eksportują jej zdecydowaną większość ze swojej hodowli. W ostatnich latach jest coraz bardziej popularna również w Hongkongu. 

Cudze chwalicie, a swego nie znacie!? 

Pocieszające jest to, że od kilku lat spożycie gęsiny systematycznie rośnie i jeszcze kilkanaście lat spożywaliśmy jej zaledwie, parę gram na osobę rocznie, to w roku 2017 mięso z gęsi cieszyło się powodzenie na poziomie blisko 300 g na osobę, to pokazuje ogromny potencjał dla tego rodzaju mięsa na rodzimym rynku, głównie w gastronomii.

Istotną kwestią jest wybór najlepszej jakościowo gęsiny, pochodzącej z zaufanego źródła, koniecznie opartego na tradycyjnej hodowli. 

Rodzinne przedsiębiorstwo Drobgen z serca Kaszub od ponad 20 lat promuje polską gęsinę na rynku krajowym i poza granicami Polski.

Warto też spróbować i wprowadzić nowe produkty marki "Polskie Gęsi" dedykowane szczególnie dla rynku gastronomicznego, które były już kilkakrotnie prezentowane na Kongresie Szefów Kuchni w Warszawie. 

W celu zapoznania się z pełną ofertą firmy zapraszamy do rejestracji poprzez formularz na stronie: www.polskiegesi.pl.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt: wspolpraca@polskiegesi.pl

 
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.