FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Zakład Rozbioru Mięsa Wieprzowego, mazowieckie- P.P.H. DOMINEX Jacek Walczak
Numer weterynaryjny: 14194201

telefon:
602 137 879
e-mail:
dominex44@onet.pl
www:

Odsłon: 14906

O firmie

P.P.H. Dominex Jacek Walczak to firma rodzinna, która powstała w 1996 roku w miejscowości Radzanowo. Naszą specjalnością jest profesjonalny rozbiór mięsa wieprzowego. Każdego tygodnia naszą firmę opuszcza 15 ton mięsa najwyższej jakości, pozyskanego od sprawdzonych i rzetelnych dostawców. Naszymi głównymi odbiorcami są nie tylko zakłady mięsne w Polsce, współpracujemy również z firmami z krajów UE.

Naszą firmę na rynku wyróżniają:

  • wysokie standardy jakości,
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny,
  • wysoka rentowność.
  • elastyczność.

Zapraszamy do współpracy zakłady mięsne, hurtownie mięsa, dystrybutorów, restauracje i zakłady zbiorowego żywienia.


W naszej ofercie znajdą Państwo zawsze świeże i wysokiej jakości mięsa:

  • półtusze wieprzowe,
  • schab wieprzowy,
  • łopatka wieprzowa,
  • karczek wieprzowy,
  • boczek oraz pozostałe elementy.

 

Czytaj także:

 

 

Dostawca mięsa wieprzowego - Warszawa, zachodnio-pomorskie, mazowieckie

 

 

 

 

 

Mięso z głów wieprzowych - propozycja firmy Dominex

 

 

 

 

Szynka i łopatka wieprzowa do produkcji wędlin- województwo mazowieckie

 

 

 

Mięso wieprzowe Dominex- producent elementów świeżych

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.