Carrefour Polska już otwarty po remoncie w Galerii Mokotów - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Carrefour Polska już otwarty po remoncie w Galerii Mokotów

Carrefour Polska przeprowadził gruntowny remodelling swojego hipermarketu w Galerii Mokotów. Nowy sklep charakteryzuje się nowatorskim ustawieniem sali sprzedaży opartym o zastosowanie ukośnej alei centralnej, rozwiązań store in store oraz tematycznych stref zakupowych, które ułatwiają logistykę oraz podnoszą komfort zakupów. Sieć wprowadziła także szereg rozwiązań proekologicznych oraz rozbudowała ofertę produktów, aby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby mieszkańców stolicy, transformację pokoleniową oraz najnowsze trendy zakupowe.

Uroczyste otwarcie sklepu 24 listopada. 

 

Hipermarket Carrefour w Galerii Mokotów to kompaktowy sklep o powierzchni sprzedaży ok. 3 800 m2, który po remodellingu oferuje ponad 26 000 produktów: tradycyjnych, prozdrowotnych oraz BIO, pełny wachlarz smaków kuchni świata oraz rozbudowany asortyment produktów świeżych. Klienci znajdą tu lokalne produkty pozyskiwane przez sieć od lokalnych piekarzy i rolników, szeroką gamę produktów bezmięsnych czy marki własnej Carrefour w atrakcyjnych cenach. W nowym sklepie zostały wydzielone specjalne strefy zakupowe dla klientów, np. strefa alkoholi z szerokim wyborem produktów dla koneserów, w tym selekcją alkoholi mocnych, lub strefa Targu Świeżości, gdzie klienci znajdą świeże ryby, pieczywo, wędliny oraz mięso.

Store in store, czyli sklep bio w centrum hipermarketu

Store in store to otwarty wewnątrz nowego hipermarketu Carrefour sklep specjalistyczny z certyfikowaną żywnością bio. Posiada on rozbudowaną strefę produktów ekologicznych z kategorii świeżej: warzyw i owoców bio, pieczywa, wędlin, mięsa, serów, a także produktów suchych, alkoholu i napojów. Cały asortyment Carrefour BIO to ponad 3 000 produktów. Nowością w store in store jest lada tradycyjna, na której klienci znajdą szereg certyfikowanych produktów na wagę, w tym rzadko spotykane na rynku kwaszonki, kiszonki oraz zakwasy. W ofercie Carrefour BIO znajdą się też produkty bez glutenu, bez cukru oraz vege. Klienci będą mieć dostęp do ponad 400 takich certyfikowanych produktów. 

Remodelling - nowe rozwiązania w duchu dbania o środowisko i komfort zakupów

Nowy hipermarket wyróżnia się rozwiązaniami ułatwiającymi logistykę oraz podnoszącymi komfort zakupów klientów. Nowy układ sklepu został oparty na ukośnej alei głównej oraz komfortowych szerokich przestrzeniach dających klientom wiele możliwości realizowania ścieżek zakupowych. Przearanżowana została strefa wejściowa i linia kas. Obecnie sklep jest całkowicie otwarty na galerię, skąd klienci mają łatwy dostęp do działu świeżego oraz strefy zdrowych produktów. W strefie wyjściowej znajdują się jedynie kasy samoobsługowe, podczas gdy kasy tradycyjne wraz z systemem jednej kolejki ulokowane są w jego tylnej części. 

W odnowionym hipermarkecie zastosowano wystrój i rozwiązania w duchu dbania o środowisko. Sieć postawiła na ekologiczne dekoracje i energooszczędne urządzenia sklepowe. Starając się ograniczać do minimum użycie plastiku w hipermarkecie, zrezygnowano z jednorazowych torebek, tzw. zrywek na działach produktów świeżych. W zamian Carrefour oferuje torby wielokrotnego użytku, np. warzywa czy pieczywo klienci mogą pakować do własnych torebek. Przy kasach dostępny jest także specjalny wózek na torby wielorazowe. 

Jak w każdym z hiper- i supermarkecie Carrefour w Polsce, również w zmodernizowanym hipermarkecie w Galerii Mokotów przyjmowane będą wszystkie butelki zwrotne bez paragonu. Z myślą o środowisku do minimum ograniczono druk katalogów - sieć zachęca klientów do używania aplikacji mobilnej. Dzięki „Mój Carrefour” klienci mogą korzystać z licznych ofert rabatowych, tworzyć listy zakupowe, które dodatkowo ułatwią im wizytę w hipermarkecie. Klienci będą mogli też zamawiać zakupy w domu i odebrać je w pełni skompletowane i spakowane. Zakupy zamówione z odbiorem osobistym można realizować również bez wychodzenia z auta, w ramach usługi Carrefour drive.

Na dużych powierzchniach sklepowych łatwiej jest utrzymać dystans, tym samym w czasach pandemii zakupy stają się jeszcze bardziej bezpieczne. Sieć stosuje wszystkie obrane strategie dla zapewnienia bezpieczeństwa klientom oraz pracownikom m.in. kurtynę bezpieczeństwa na działach świeżych, dezynfekcję wózków i obowiązkowe noszenie maseczek. 

Atrakcje w dniu otwarcia 

 24 listopada od godz. 10:00 klienci, którzy odwiedzili hipermarket Carrefour, mogli wziąć udział w jego uroczystym otwarciu. Specjalnie w ten dzień na odwiedzających czekały powitalne atrakcje. 


Autor: Materiał promocyjny Carrefour Polska

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.