Chłodnia składowa lubelskie - SABA - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Chłodnia składowa lubelskie - SABA
Numer weterynaryjny: PL 06 17 11 01 WE

telefon:
600 707 071
81 721 68 23
e-mail:
trade@saba.com.pl

Odsłon: 10295

O firmie

SABA to firma rodzinna, która została założona przez Annę i Andrzeja Trochym w 1997 r. Obecnie w firmie pracują dwa pokolenia rodziny Trochym.

Posiadamy chłodnię skłądową, komory szokowe oraz zakład przetwórstwa z uprawnieniami do obrotu zarówno spożywki jak i kategori 3 (UPPZ).

Specjalizujemy się w dystrybucji i handlu mięsem drobiowym, wieprzowym i wołowym oraz dziczyzną.

Ze względu na to, że syn Państwa Trochym - Sebastian Trochym, miał okazję wyjechać na stydendium do SIngapuru a następnie na studia na Uniwersytecie Pekińskim w Chinach Kontynentalnych - w Shenzhen, przy Hong Kongu -  posiadamy dogłębną wiedzę i doświadczenie na temat rynku azjatyckiego oraz afrykańskiego.

Siedziba firmy zlokalizowana jest nieopodal Lublina w Krępcu w województwie lubelskim.

Skupujemy surowiec w Polsce a następnie eksportujemy go na 3 różne kontynenty, prosimy o kierowanie ofert na adres trade@saba.com.pl

lub telefonicznie +48 600 70 70 71.

Kupujemy towar świeży lub mrożony

Wieprzowina: Tłuszcz twardy, Słonina, Skórki wieprzowe, Trimmingi, Boczki, Nogi wieprzowe przednie/tylne, Uszy, Ogony, 

Drób: Skrzydełka 3cz kl. A i B, Nóżki z kurczaka, ćwiartka z kurczaka, podudzie, skrzydełka środkowe

Wołowina: penisy, nogi, ścięgna, księgi solone 

Dodatkowe usługi

 

Oprócz dystrybucji, oferujemy swoim klientom:

  • Mrożenie towaru w komorze szokowej do 30 ton na dobę (również półtusz wieprzowych oraz ćwierćtusz wołowych)
  • Wybijanie towaru z pojemników E2 na palety.
  • Pakowanie towaru w kartony
  • Załadunek ręczny kontenerów
  • Transport oraz odbiór UPPZ (kat.3) - posiadamy odpowiednie zezwolenia
  • Składowanie towarów kat.3 

Posiadamy 1500 miejsc paletowych, a towary przechowywane są w temperaturze -25 stopni C.

Dzięki naszej lokalizacji, jesteśmy idealnym magazynem dla firm zorientowanych na eksport do krajów takich jak Ukraina, Białoruś, Rosja, Słowacja, Czechy, Węgry, Rumunia, Chorwacja, Bułgaria, Serbia, Czarnogóra, czy tez Bośnia i Hercegowina.

 

Kontakt dział handlowy +48 600 70 70 71

Biuro +48 81 721 68 23

trade@saba.com.pl

www.saba.com.pl

 

Czytaj także:

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.