Kebab drobiowy, wołowy krojony - Besa Food Sp. z o.o. - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Kebab drobiowy, wołowy krojony - Besa Food Sp. z o.o.

telefon:
25 797 09 90
e-mail:
besafood@o2.pl

Odsłon: 14875

O firmie

Smak Turcji w najlepszej jakości

 

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Besa Food Sp. z o.o. istnieje od 2011 roku. Jego siedziba mieści się w Ujarzanowie pod Siedlcami.

Od samego początku działalności firma zwracała szczególną uwagę na trzy sprawy, są to:

·         najwyższa jakość produktów,

·         bezpieczeństwo zdrowotne wyrobów,

·         zadowolenie klientów

Działalność Besa Food skupia się wokół trzech kategorii; rozbioru kurcząt i wołowiny, produkcji kebabu wołowego i drobiowego oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej mięsa świeżego i kebabów.

Najwyższą jakość zdrowotną i handlową produktów w firmie zapewniają wdrożone tu systemy, tj.: HACCP, GHP i GMP. Produkcja nieustannie podlega też ścisłej kontroli urzędowych lekarzy weterynarii.

 

W swojej ofercie zakład posiada:

-  kebab wołowy 50/50 (mięso wołowe + mięso wołowe mielone), kebab 70/30 (mięso wołowe + mięso wołowe mielone), kebab 100/0 (mięso wołowe mielone),

-  elementy wołowe,

-  kebab z kurczaka (mięso z całego kurczaka), kebab z uda kurczaka (udo z kurczaka),

-  elementy drobiowe.

Od początku istnienia Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Besa Food potrzeby konsumentów stawiane były na pierwszym miejscu. Warto więc w tym miejscu podkreślić fakt, że z myślą o swoich klientach firma nieustannie poszerza i zmienia ofertę.

 

Potrzeby konsumentów na pierwszym miejscu

 

Czytaj także:

   

Kebab zdominował polską gastronomię   

Kebab drobiowy i wołowy- producent Besa Food

Kebab pieczony wołowy i drobiowy – producent

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.