Kebab zdominował polską gastronomię - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Kebab zdominował polską gastronomię

Kebab jest bardzo często wybieranym posiłkiem na mieście. Wybierają go zazwyczaj osoby młode, przed 34 rokiem życia, mieszkające w miastach.

Trudno się dziwić, że klienci upatrzyli sobie właśnie to danie. Jest szybkie w przygotowaniu, sycące i przede wszystkim smaczne. Tradycyjna potrawa tureckiej kuchni w Polsce najczęściej zamawiana jest w specjalnej bułce lub w placku lawasz z dodatkiem warzyw i sosów bądź też jako osobne danie z frytkami i surówką. Wiele pizzerii używa mięsa kebab jako dodatku do pizzy. Orientalny charakter kebabu stanowi doskonałe urozmaicenie codziennej, monotonnej kuchni. Sekretem smaku jest niewątpliwie pochodzenie mięsa oraz jego odpowiednia obróbka.

Teraz kebab można szybko i w łatwy sposób przygotować w domu w każdym momencie.

Jednym z czołowych producentów kebabu wołowego i drobiowego jest Zakład Przetwórstwa Mięsnego Besa Food z okolic Siedlec w województwie mazowieckim. Działalność Besa Food skupia się wokół czterech kategorii rozbioru kurcząt i wołowiny, produkcji kebabu wołowego i drobiowego mrożonego, kebabu drobiowego i wołowego pieczonego oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej tychże produktów.

Zakład Besa Food prowadzi sprzedaż na terenie całej Polski i Europy, a produkty kieruje do odbiorców gastronomicznych, pizzerii, hurtowni, a także sklepów detalicznych. Produkty sprzedawane są w postaci zamrożonej, gotowe do spożycia po uprzednim podgrzaniu w piekarniku lub mikrofalówce. Termin przydatności do spożycia wynosi rok. Sposób pakowania zależy od zamówienia (0,5–2 kg). Najmniejsze opakowania przeznaczone są dla konsumentów, którzy chcą posmakować tureckich potraw narodowych w domu, najczęściej kiedy są zabiegani i brakuje im czasu na samodzielne przygotowanie dań od podstaw.

 

Kebab drobiowy, wołowy krojony - Besa Food Sp. z o.o.

 

Czytaj także:

Kebab drobiowy i wołowy- producent Besa Food

Kebab pieczony wołowy i drobiowy – producent


Autor: Materiał promocyjny firmy BESA FOOD SP. Z O.O.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.