Producent Salami - PAMAS Piotr Matyszok Zakład Przetwórstwa Mięsnego - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Producent Salami - PAMAS Piotr Matyszok Zakład Przetwórstwa Mięsnego

telefon:
77 40 48 770
e-mail:
salami@pamas.pl
www:

Odsłon: 16764

O firmie

 

Zakład Przetwórstwa Mięsnego PAMAS to firma rodzinna, zajmująca się produkcją szlachetnej wędliny –

SALAMI DOJRZEWAJĄCEGO oraz innych wędlin DOJRZEWAJĄCYCH.

 

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala spełniać oczekiwania naszych klientów. Wieloletnia praktyka pozwoliła na opanowanie techniki procesu produkcji tych szlachetnych wędlin. Wysoce wykwalifikowana kadra zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkowanych przez nasz zakład wyrobów, które spełniają standardy kontroli jakości HACCP.

Początek naszej Firmy to rok 1988, kiedy rozpoczęliśmy działalność w branży transportowej. Przełom nastąpił w 2007 roku, gdy powstała nowa hala produkcyjna, która jest nowoczesnym zakładem przetwórstwa, spełniającym wszelkie wymagania weterynaryjne.

Nasz asortyment jest bardzo bogaty – mamy w ofercie SALAMI w różnych posypkach warzywnych i ziołowych oraz w osłonkach. Produkujemy bardzo dobrej jakości salami z mięsa wieprzowego. Do wyprodukowania 100 kilogramów gotowego produktu zużywamy 142 kilogramy surowca, co oznacza 30 % ubytku wagowego w czasie całego procesu dojrzewania. Okres dojrzewania nie jest krótszy niż trzy tygodnie! Nasze produkty wytwarzane są według tradycyjnych, wypracowanych na przestrzeni lat, receptur, charakteryzują się one wyszukanym i niepowtarzalnym smakiem i gwarantują wysoką jakość. 

Misją Firmy jest oferowanie wędlin o tradycyjnym smaku, wyprodukowanych w warunkach zapewniających najwyższe standardy jakości. Nasza droga do sukcesu to własne receptury, dobre przyprawy, wysokie kwalifikacje pracowników i ich osobiste zaangażowanie oraz szybkie reakcje na zmiany smaków i gustów klientów. Dzięki temu nasze wyroby znalazły uznanie odbiorców o najbardziej wyszukanych smakach.


Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!

 

 

 

Z naszą propozycją możecie zapoznać się Państwo również tutaj:

 

Salami dojrzewające z papryką – producent, opolskie

 

 

 

 

 


 

Salami tradycyjne z serii premium- czyli dojrzewające, polskie przysmaki

 

 

 

 

 

Salami z pieprzem - producent salami Pamas

 

 

 

 

 

Salami hiszpańskie, salami tradycyjne- rarytasy firmy Pamas

 

 

 

 

 

Salami węgierskie- oryginalne surowe kiełbasy dojrzewające

 

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.