FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Grill z PCD Salami

Sezon grillowy osiągnął swój szczyt – młodzi, starsi, znajomi, przyjaciele, rodziny z dziećmi spędzają czas m.in. na odpoczynku przy akompaniamencie wyborowych produktów grillowych. Spędzając ciepłe dni w plenerze, niejedna osoba marzy, by zjeść dobry, ciepły, sycący posiłek. Takie dania można przyrządzić samemu, np. poprzez grillowanie – niedługi czas oczekiwania i smak produktów z grilla idealnie komponują się z letnią aurą, świeżym powietrzem i towarzystwem najbliższych. Dodatkowo grill daje pełną niezależność – czas oczekiwania na gotowe dania jest zdecydowanie krótszy, niż w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych w szczycie sezonu letniego.

Jak co roku w okresie letnim, Firma PCD Salami z Nowego Targu wprowadziła do swojej oferty produkty sezonowe takie jak: karczek grill, boczek grill, żeberka grill, drobiowy mix grill, kabanosiki grillowe, kiełbasę białą grillową, kiełbasę z serem oraz paluszki grillowe.

Paluszki grillowe to lekko zmieniona kompozycja przypraw jaka jest stosowana do produkcji kiełbasy białej. Osłonka kolagenowa jadalna. Produkt jest tylko parzony nie wędzony, otulony kompozycją przypraw i oleju. Ze względu na swoją niewielką średnicę, nie wymaga długiego grillowania.

Kolejną propozycja PCD dla miłośników grilla jest drobiowy mix. Są to elementy kurczaka, takie jak podudzie, udziec, skrzydełko. Kompozycja lekko pikantnych przypraw, nadaje ciekawy aromat i smak mięsu z kurczaka.

Wszystkim życzymy mile spędzonych chwil przy grillu bądź przy tradycyjnej watrze!
 

Podhalańskie Centrum Dystrybucji "SALAMI"