FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Grill z PCD Salami

Sezon grillowy osiągnął swój szczyt – młodzi, starsi, znajomi, przyjaciele, rodziny z dziećmi spędzają czas m.in. na odpoczynku przy akompaniamencie wyborowych produktów grillowych. Spędzając ciepłe dni w plenerze, niejedna osoba marzy, by zjeść dobry, ciepły, sycący posiłek. Takie dania można przyrządzić samemu, np. poprzez grillowanie – niedługi czas oczekiwania i smak produktów z grilla idealnie komponują się z letnią aurą, świeżym powietrzem i towarzystwem najbliższych. Dodatkowo grill daje pełną niezależność – czas oczekiwania na gotowe dania jest zdecydowanie krótszy, niż w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych w szczycie sezonu letniego.

Jak co roku w okresie letnim, Firma PCD Salami z Nowego Targu wprowadziła do swojej oferty produkty sezonowe takie jak: karczek grill, boczek grill, żeberka grill, drobiowy mix grill, kabanosiki grillowe, kiełbasę białą grillową, kiełbasę z serem oraz paluszki grillowe.

Paluszki grillowe to lekko zmieniona kompozycja przypraw jaka jest stosowana do produkcji kiełbasy białej. Osłonka kolagenowa jadalna. Produkt jest tylko parzony nie wędzony, otulony kompozycją przypraw i oleju. Ze względu na swoją niewielką średnicę, nie wymaga długiego grillowania.

Kolejną propozycja PCD dla miłośników grilla jest drobiowy mix. Są to elementy kurczaka, takie jak podudzie, udziec, skrzydełko. Kompozycja lekko pikantnych przypraw, nadaje ciekawy aromat i smak mięsu z kurczaka.

Wszystkim życzymy mile spędzonych chwil przy grillu bądź przy tradycyjnej watrze!
 

Podhalańskie Centrum Dystrybucji "SALAMI"


Autor: Materiał promocyjny PCD SALAMI

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.