FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Karkówka z tartym chrzanem Zakładów Mięsnych SKIBA nagrodzona!

Zakłady Mięsne SKIBA zostały zwycięzcą w kategorii „Artykuły spożywcze / producenci żywności” w konkursie organizowanym przez „Dziennik Bałtycki". Kapituła przyznająca nagrody składała się z przedstawicieli świata biznesu, instytucji branżowych, urzędu marszałkowskiego i redakcji „Dziennika Bałtyckiego". 


Wyróżniony produkt to karkówka z tartym chrzanem — sztandarowy produkt z linii premium „Gotowe do pieczenia". Produkt doceniony został za walory smakowe oraz za regionalność, nie tylko pod względem receptury, ale także kooperację z pomorskimi dostawcami trzody chlewnej. 
 


Karkówka wieprzowa z tartym chrzanem jest okraszona suszonymi płatkami chrzanowymi i ubogacona suszonym szczypiorkiem oraz cydrem z polskich jabłek, co znacząco wpływa na doznania smakowe i wizualne. Zapakowana w aluminiową tackę, którą wystarczy włożyć do piekarnika. 

Uzasadnieniem wyboru były następujące aspekty: produkt pochodzi z regionalnej produkcji, która opiera się na tradycyjnej formule. Dodatkowo zakłady SKIBA kontraktują trzodę u pomorskich rolników, co dla 
pomorskiej gospodarki regionu jest niezwykle istotne. 
 
Warto podkreślić, że linia produktów GOTOWE DO PIECZENIA otrzymała tytuł " Najlepszy produkt 2019- WYBÓR KONSUMENTÓW" przeprowadzony przez GfK Polonia. 
 
Firma SKIBA specjalizuje się w produkcji i sprzedaży mięsa i wędlin wieprzowych, w których zawarta jest historia kaszubskiej tradycji. 

Więcej o produktach wieprzowych gotowych do pieczenia przeczytacie na stronie http://www.gotowedopieczenia.pl/
 

Zakłady Mięsne Skiba

telefon: 52 39 65 600, 52 39 65 605,      e-mail: marketing@zmskiba.pl, skiba@zmskiba.pl      www: zmskiba.pl

 
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.