FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Kebab pieczony wołowy i drobiowy – producent

Kebab to potrawa turecka, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w Polsce. Zaczerpnięty został z kuchni orientalnej. Jest szybki w przygotowaniu, podaje się go w specjalnej bułce lub w placku lawasz z dodatkiem warzyw i sosów lub jako danie z frytkami i surówką. Wiele pizzerii używa mięso kebab jako dodatek do pizzy. Sekretem smaku jest niewątpliwie pochodzenie mięsa oraz jego odpowiednia obróbka.

Najczęściej wybierane kebaby to:

kebab pieczony wołowy oraz

- kebab pieczony drobiowy, produkowany z kurczaka trybowanego lub uda z kurczaka.

Oba produkty zawdzięczają swój smak niepowtarzalnym mieszankom tureckich naturalnych przypraw.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Besa Food z okolic Siedlec w województwie mazowieckim to producent kebabu wołowego i drobiowego. Produkcja kontrolowana jest już od momentu rozbioru mięsa poprzez odpowiednią obróbkę, aż do momentu mrożenia gotowego produktu. Dzięki temu każda porcja kebabu pieczonego ma wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Zakład prowadzi sprzedaż na terenie całej Polski. Swoje produkty kieruje do lokali gastronomicznych, pizzerii, hurtowni oraz do wszystkich, którzy chcą posmakować prawdziwej Turcji w zaciszu domu. Produkty sprzedawane są w postaci zamrożonej, są gotowe do spożycia po uprzednim podgrzaniu
w piekarniku lub mikrofalówce. Termin przydatności do spożycia wynosi 1 rok. Sposób pakowania zależy od zamówienia. Od 0,5 kg do 5 kg kebab pakowany jest w worki LDPE.

Kebab drobiowy, wołowy krojony - Besa Food Sp. z o.o.


Autor: Materiał promocyjny firmy BESA FOOD SP. Z O.O.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.