Kiełbasa ze wsi - producent mazowieckie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Kiełbasa ze wsi - producent mazowieckie

fot. WISAPIS Zakład Mięsny Zielonka

Kiełbasa w Polsce była od czasów najdawniejszych przysmakiem Polek i Polaków. Częstując gości, od niej rozpoczynano najważniejsze posiłki podczas domowych spotkań czy też uroczystości. Gdy za czasów saskich kuchnia polska stała się więcej wykwintną, powiadano, że dobry szlachecki kucharz powinien umieć przyrządzać kiełbasę na 12 sposobów, a pański na 24. Coś z tego umiłowania do kiełbasy pozostało w nas do dziś. Obecnie większość zakładów produkuje kiełbasę wiejską, swojską, domową lub firmową. Jednak nie wszystkie są tak wyjątkowe, jak Kiełbasa ze wsi z Zakładu Mięsnego ZIELONKA-WISAPIS.

Kiełbasa ze wsi — to wyjątkowy i szlachetny produkt nawiązujący do tradycyjnych kiełbas polskich. Charakterystyczny ciemnobrązowy kolor osłonki uzupełnia głęboki i wyrazisty zapach wędzenia, prawdziwy smak mięsa przyprawiony naturalnymi przyprawami i nuta naturalnego świeżego czosnku. Kiełbasa ze wsi cechuje się wysoką mięsnością, gdzie100 g produktu wyprodukowano ze 110 g chudego mięsa wieprzowego.

Kiełbasa ze wsi Zakładu Mięsnego ZIELONKA — WISAPIS jest idealna na kanapki i jako przekąska na każdy stół, a można ją kupić w sklepach firmowych w miejscowości Zielonka i w Warszawie.

 

Zakład Mięsny mazowieckie - WISAPIS ZIELONKA

telefon: 22 781 94 84   e-mail: wisapis@interia.pl,marcinjurzyk@op.pl   www: zmzielonka.pl

Autor: Materiał promocyjny WISAPIS Zakład Mięsny Zielonka
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.