Kolejny sklep BIO pod szyldem Carrefour Polska - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Kolejny sklep BIO pod szyldem Carrefour Polska

Carrefour Polska rozwija format sklepów z certyfikowaną żywnością ekologiczną.  16 czerwca, w nieco ponad pół roku po debiucie Carrefour BIO na polskim rynku, sieć otwiera kolejny sklep w tym koncepcie. Nowa, powiększona placówka, zlokalizowana jest na warszawskim Bemowie przy ul. Pełczyńskiego 5 i oferuje klientom około 2600 produktów oraz sprawdzone na Marszałkowskiej 87 rozwiązania. 

Format Carrefour BIO powstał w odpowiedzi na realizowaną przez sieć globalną strategię transformacji żywieniowej i demokratyzację bio, czyli upowszechnianie dostępu do produktów ekologicznych. Koncept Carrefour BIO spotkał się z dużym zainteresowaniem i uznaniem klientów. Mając na względzie pozytywne doświadczenia z jego wdrożenia w Polsce, sieć zdecydowała o uruchomieniu go w kolejnej lokalizacji.

- Rozwój formatu Carrefour BIO jest elementem konsekwentnie realizowanej przez Carrefour strategii transformacji żywieniowej, a doświadczenia z funkcjonowania pierwszego sklepu w tym koncepcie pokazały, że doskonale wpisuje się on w potrzeby polskiego klienta, który chce zrobić kompletne, wysokojakościowe i ekologiczne zakupy spożywcze niedaleko domu - mówi Tareck Ouaibi, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Operacji Carrefour Polska.  Inwestując w koncept Carrefour BIO chcemy zagwarantować naszym klientom stały dostęp do ekologicznych produktów spożywczych w przystępnych cenach realizując naszą misję demokratyzacji żywności BIO w Polsce – dodaje T. Ouaibi.

W ofercie sklepów Carrefour BIO prawie 90% produktów to artykuły certyfikowane. Nie brakuje również produktów bezglutenowych, bez laktozy, bez dodatku cukru, dietetycznych, wegańskich czy wegetariańskich.  Dzięki powiększonej do 200m2 powierzchni sprzedażowej sklepu przy ul. Pełczyńskiego 5 w Warszawie, na konsumentów dbających o zdrowy styl życia czeka jeszcze szersza oferta najpopularniejszego asortymentu formatu Carrefour BIO, czyli produktów świeżych. Do wyboru jest około 300 rodzajów sprzedawanych na wagę warzyw i owoców, mięsa i ryb, wędlin, serów, produktów garmażeryjnych oferowanych w ladach tradycyjnych, a także pieczywa, w tym również świeżo wypiekanego na miejscu. Klienci mogą również wybierać spośród 2300 produktów pakowanych, włączając w to 330 produktów marki Carrefour BIO, która wysoko oceniana jest za doskonałą relację jakości do ceny. Nie brakuje ekologicznego asortymentu niespożywczego, jak certyfikowanych kosmetyków naturalnych, produktów do makijażu i biodetergentów. 

Carrefour BIO na Bemowie nie rezygnuje również z docenianych przez klientów Marszałkowskiej 87 rozwiązań less waste, jak kupowania produktów sypkich na wagę - m.in. płatków, kasz, makaronów, roślin strączkowych, kaw, bakalii, herbat i przypraw. 
W ofercie sklepu znajdzie się  również  świeżo wyciskany sok pomarańczowy bio, który klienci będą mogli nabyć do szklanych butelek dostępnych w sklepie.

W sklepie Carrefour BIO użytkownicy aplikacji Mój Carrefour skorzystają ze zniżki 10% na całe zakupy. Akceptowana będzie również Karta Dużej Rodziny, Rodzinka i Seniora oraz wszystkie karty podarunkowe sieci Carrefour oraz kupony z aplikacji Mój Carrefour. Sklep przy ul. Pełczyńskiego 5 otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00 oraz 8:00-20:00 w soboty i niedziele handlowe.  

 

Autor: Źródło: Carrefour Polska

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.