FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Parówki z szynki- producent, mazowieckie

 
Śniadaniowy przebój parówkowy!

Po wakacjach na liście prawdziwych przebojów śniadaniowych od wielu lat na czołowych miejscach znajdują się parówki. Jednak parówka parówce nie równa i aby znaleźć się w tym zacnym gronie prawdziwych hitów parówka taka musi coś w sobie mieć, a nie tylko wyglądać!

Wygląd się oczywiście liczy, ale wnętrze liczy się najbardziej, a szczególnie zalety takie jak: wysoka zawartość mięsa bogatego w białko, naturalne przyprawy takie jak świeżo mielony pieprz, gałka muszkatołowa, odrobina soli. Taka parówka z czołowych miejsc śniadaniowej listy przebojów jest pozbawiona wad, takich jak: fosforany, trifosforany, wzmacniacze smaku, MOM.

Prawdziwa gwiazda, bo o niej mowa to Paróweczka z szynki od Zakładów Mięsnych ZIELONKA- mięsna, bo aż  94% szynki wieprzowej, parzona i lekko wędzona, delikatna w smaku... Prawdziwy hit śniadaniowy!

 

WISAPIS- Zakład Mięsny Zielonka

 

telefon: 22 781 94 84    e-mail: marcinjurzyk@op.pl    www: zmzielonka.pl
 

Autor: Materiał promocyjny firmy ZM Zielonka
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.