Wędliny w słoikach - smak jak sprzed lat - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Wędliny w słoikach - smak jak sprzed lat

Dla Klientów, którzy dobrze znają i pamiętają ich domowy smak z dawnych lat. Dla Klientów, którzy spróbują ich po raz pierwszy. Dla klientów, którzy uwielbiają nowości. Zapraszamy do odwiedzania regularnie sklepów i stoisk firmy MARKAM z Kasinki, w których ubogaciliśmy ofertę o linię wyrobów mięsnych w słoiczkach.

fot.MARKAM

Długoletnie doświadczenie poparte wskazówkami konsumentów, dla których najważniejsze są zdrowe, pyszne, bezpieczne i sprawdzone produkty, stworzyliśmy wędliny w słoikach, zamykając w nich to, co mamy najlepsze, czyli: wyśmienitą Kiełbasę Słoikową, wyrazisty w swym smaku Boczek Mielony, pyszne i rozpływające się w ustach Mięsiwo Wieprzowe, smarowne i aromatyczne Smarowidło Bacy oraz jedyny w swoim rodzaju Smalczyk z Kasinki.

  

  

fot.MARKAM

Można by wiele opowiedzieć o ich smaku, który przypomina smak domowych mięsnych konserw sprzed lat, z pyszną galaretką " palce lizać”, która nadaje im charakteru i wyrazistości, o idealnej konsystencji, która zachęca do spróbowania. Najlepszą propozycją jest po prostu skosztować i rozsmakować się w wyrobach słoikowych MARKAM z Kasinki. Produkty w słoiczkach to nie tylko supersmak, ale także wygoda otwarcia i zamknięcia produktu, dłuższy termin przydatności do spożycia dla lubiących zrobić zapasy, oraz ekologiczne opakowanie.

Wędliny góralskie MARKAM P.P.H.U.

telefon:18/ 33 13 069, 18/ 33 13 414  e-mailbiuro@markam.pl  wwwwww.markam.pl

https://firmymiesne.pl/wedliny-goralskie-pphu-markam/sklepy-firmowe


Autor: Materiał promocyjny MARKAM
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.